مشهد میزبان همایش تخصصی مدیران و روسای توسعه سازمان و تحول اداری

  • PDF

دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تاریخ بیست و هفتم الی بیست و هشتم تیر ماه جاری میزبان سومین همایش تخصصی مدیران و روسای توسعه سازمان و تحول اداری با حضور بیش از 50 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور است.

مدیر تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی مشهد،در گفت و گو با وب دا؛ در خصوص برگزاری نشست مدیران و روسای توسعه سازمان وتحول اداری دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور، گفت: این همایش سومین نشست تخصصی است که در دولت تدبیر و امید برگزار شده و آخرین همایش در دولت یازدهم خواهد بود.

صادق پور ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این همایش میزبان دکتر صدرالسادات؛ معاون توسعه و مدیریت منابع  وزارت بهداشت، دکتر سالاریان زاده؛ رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری، دکتر بحرینی؛ معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیران و روسای توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور است.

مدیر تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اظهار داشت: هدف از این همایش به صورت مشخص بررسی تشکیلات واحدهای محیطی و معاونت بهداشتی دانشگاهها، تبادل نظر در خصوص میزان اثر بخشی دوره های آموزش مدیران و رویکردهایی است که در این زمینه در ادامه اتخاذ می شود.

صادق پور متذکر شد: طبقه بندی و مهندسی مشاغل در رسته های بهداشتی و درمانی، ارزیابی عملکرد دانشگاه ها در شاخص های عمومی (جشنواه شهید رجایی)، اخلاق سازمانی، تعادل در محیط کار و مبحث مهم حقوق شهروندی نیز از دیگر موضوعات مورد بحث در همایش به عنوان مسائل اصلی سازمان دانشگاه علوم پزشکی می باشد.

وی خروجی این نشست ها را مثمر ثمر دانست و خاطر نشان کرد: تا کنون در این گونه گردهمایی ها تصمیمات خوبی در خصوص چارت بیمارستانها، نظام پیشنهادات و مدیریت دانش ، چارت تشکیلاتی ستاد دانشگاه ها که پس از  10 سال بازنویسی شد و برنامه عملیاتی اتخاذ شده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار