نصب و راه اندازی یک دستگاه وب کیوسک در مرکز بهداشت ثامن

  • PDF

دستگاه وب کیوسک جهت ارائه خدمات الکترونیک به مراجعین در مرکز خدمات جامع سلامت حضرت زهرا(س) از واحد های زیر مجموعه مرکز بهداشت ثامن مشهد مقدس نصب و راه اندازی گردید.

به گزارش وب دا، رییس اداره حسابداری درآمد مدیریت امور مالی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه راه اندازی این دستگاه گفت: با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به پذیرش بیمار توسط کاربر نیست.

 وی ادامه داد: در این وب کیوسک؛ مراجعه کننده نام خدمت خود را بر روی سیستم انتخاب، سپس شماره ملی خود را وارد و در نهایت مبلغ، نام و خدمت خود را تائید و پس از پرداخت توسط کارت الکترونیک؛ نوبت خود را دریافت می کند.

رییس اداره حسابداری درآمد مدیریت امور مالی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به ارتقای این دستگاه، بیان داشت: در تلاش هستیم تا ارتقای دستگاه را با افزودن سیستم بارکد و نصب سیستم لیبل زن برای آزمایشگاه ها دنبال کرده تا مردم با دادن لیبل آزمایش خود بتوانند جواب را بدون انتظار دریافت کنند.

 صابری افزود: در حال حاضر این دومین  دستگاه وب کیوسک در دانشگاه می باشد.

وی بیان داشت: استفاده از دستگاه وب کیوسک  برای نخستین بار در سطح کشور اتفاق افتاده است و در تلاش هستیم برنامه توسعه ای آن را در فضای آزمایشگاه های مراکز بهداشت دنبال کرده و در ادامه در بیمارستان های زیر مجموعه دانشگاه توسعه این خدمت دنبال شود. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار