افزایش تخت های اورژانس بیمارستان طالقانی در آینده نزدیک

  • PDF

کسب رتبه برتر آزمایشگاه بیمارستان طالقانی در استانمدیر مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: با بهره برداری از فاز دوم پروژه اورژانس این مرکز تعداد تخت های اورژانس به 50 تخت افزایش می یابد.

به گزارش وب دا، دکتر خانی خاطر نشان کرد: فاز دوم پروژه اورژانس بیمارستان طالقانی با زیر بنای یک هزار و 200 متر مربع در دو طبقه شامل 4 اتاق عمل و 27 تخت تحت نظر با 20 میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

وی تصریح کرد: این پروژه به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی، اجرای پروژه کلینیک ویژه این مرکز را از دیگر طرح های مهم در حال اجرا برشمرد و اظهار داشت: این طرح در زیر بنای یک هزار و 500 متر مربع با پیشرفت 80 درصدی در حال اجراست و بر اساس برنامه ریزی مهر ماه امسال به بهره برداری می رسد.

دکتر خانی خاطر نشان کرد: در این کلینیک بیش از 20 درمانگاه تخصصی دایر خواهد شد و علاوه بر آن خدمات پاراکلینیکی از جمله کولونوسکوپی، اندوسکوپی، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه و فیزیوتراپی ارائه خواهد شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار