نام نویسی بیمه تکمیل درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نام نویسی در بیمه تکمیل درمان کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شده و تا دهم مهر ماه ادامه دارد.

به گزارش وب دا، بر این اساس تمامی کارکنان شاغل در دانشگاه اعم از نیروهای رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی، قراردادی تبصره سه و چهار، مشمولین قانون کار، نیروهای طرحی و پزشک خانواده که متقاضی استفاده از خدمات بیمه تکمیل درمان هستند می توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعیه از طریق  مراجعه به سامانه رفاهی اداره رفاه مدیریت پشتیبانی دانشگاه به نشانی: http://refahi.mums.ac.ir:83   نسبت به نام نویسی خود و خانواده تحت تکفل خود (همسر، فرزندان و پدر و مادر) به صورت کاملا اختیاری اقدام نمایند.

فرزندان معظم شهدا فقط شخصا خودشان از طریق بنیاد شهید بیمه تکمیلی می باشند ولی در صورت تمایل می توانند خانواده تحت تکفل خودشان (همسر، فرزندان و مادر) را با پرداخت هزینه یکسان همانند دیگر کارکنان بیمه تکمیلی نمایند.در صورت استفاده شخص فرزند شهید یا جانباز،حق بیمه ایشان نیز کسر می گردد.

کارکنان بخش خصوصی طرف قرارداد با دانشگاه (تاسیسات، رانندگان، آشپزخانه، فضای سبز و ...) نیز می توانند با اخذ تاییدیه از واحد محل خدمت خود به صورت حضوری به اداره رفاه دانشگاه مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه و ثبت نام اقدام نمایند.

لازم بذکر است که ثبت نام و عضویت در بیمه تکمیلی سال گذشته ملاک عمل نبوده و همکاران بایستی حتما در تاریخ های مذکور به سامانه فوق مراجعه و نسبت به ثبت نام خود و اعضای خانواده (همسر، فرزندان و پدر و مادر)اقدام نمایند.

در راستای رفاه حال کارکنان محترم دانشگاه در حدی که هزینه حق بیمه تکمیل درمان افزایش نیابد، خدمات دارو ، ویزیت ،عینک و دندانپزشکی در این قرارداد لحاظ گردیده است.

 


 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار