انتصاب معاون درمان به عنوان رییس کارگروه بازنگری برنامه ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ

  • PDF

معاون فنی و برنامه ریزی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد را به عنوان رییس کارگروه بازنگری برنامه ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ منصوب نمود.

به گزارش وب دا، دکتر علی ماهر در این حکم دکتر شاپور بدیعی اول را با توجه به موفقیت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اجرای برنامه ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ، به عنوان رییس کارگروه بازنگری برنامه ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ منصوب نموده است.

برگزاری کارگروه و اخذ نظرات و پیشنهادهای اعضا و برگزاری نشست های ستادی و هماهنگی با وزارت بهداشت از جمله اقداماتی است که در این حکم به آن تاکید شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص اقداماتی که در حوزه ارتقاء کیفیت هتلینگ در مراکز درمانی زیر پوشش شده است اظهار د اشت: با اجرای برنامه تحول نظام سلامت، ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ  مراکز درمانی بر اساس اسناد بالادستی به اجرا در آمد و سیستم بازسازی مراکز درمانی در بخش های عمرانی، ساختمانی و تاسیساتی به اجرا در آمد و ۲۴ بیمارستان زیر پوشش این طرح قرار گرفتند.

دکتر بدیعی ، با بیان اینکه روند اجرای برنامه ارتقاء کیفیت هتلینگ به طور مستمر مورد نظارت قرار می گیرد افزود: اجرای برنامه های نظارتی به طور حتم افزایش کیفیت را به همراه خواهد داشت.

در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت، برنامه ارتقاء کیفیت خدمات هتلینگ در فضایی بالغ بر ۳۳۰ هزار متر مربع و با هزینه ای بیش از ۷۹۰ میلیارد ریال به منظور افزایش کیفی خدمات به بیماران بستری در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه به اجرا در آمده است.

همچنین در سال جاری نیز تمامی بیمارستان های دانشگاه بر اساس اولویت زیر پوشش طرح هایی همچون خرید تجهیزات و ملزومات تاسیسات، عملیات بازسازی و توسعه بخش ها و بهسازی و توسعه فضای جانبی قرار می گیرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار