افتتاح اولين مرکز توسعه سلامت بانوان در استان

  • PDF

نخستین مرکز تخصصي توسعه سلامت بانوان در استان خراسان رضوي به بهره برداري رسيد.

به گزارش وب دا، مشاور امور بانوان رئيس دانشگاه علوم پزشکي مشهد اظهار داشت:مرکز توسعه سلامت بانوان سيدالشهدا(ع) که به همت خيرين حوزه سلامت و دانشگاه علوم پزشکي مشهد، به مناسبت زادروز خسته پيامبر اعظم اسلام(ص) و با حضور جمعي از خيرين و مسئولين امر سلامت استان در منطقه کم‌برخوردار جاده سيمان مشهد افتتاح گرديد، قرار است به بانوان بيش از 90 خانوار آن منطقه، از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر هرروز، خدمات آموزشي، بهداشتي و درماني ارائه نمايد.

محبوبه پاکدل افزود: اين مرکز براي ارائه خدمات آموزشي، بهداشتي و درماني وي‍ژه بانوان راه اندازي شده و  در رشته هاي تخصصي اعم از داخلي، قلب، چشم، جراحي، زنان و زايمان، دندانپزشکي و بينايي سنجي توسط اعضاي هيأت علمي دانشگاه درجهت ارتقاي سطح سواد سلامت بانوان با تأکيد بر خودمراقبتي و توانمندسازي اين قشر مهم جامعه برنامه ريزي گرديده است.

وي گفت: هزينه هاي درمان افراد مراجعه کننده به اين مرکز با تعرفه دولتي و توسط بيمه و درصورت عدم دسترسي مراجعه کنندگان به خدمات بيمه اي توسط خيرين حوزه سلامت قابل پرداخت خواهد بود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار