اجرای 405 پروژه بهداشتی در مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اجرای 405 پروژه بهداشتی در مراکز زیر پوشش دانشگاه اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی این طرح ها قرار است تا پایان خرداد سال آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش وب دا، دکتر حمید رضا بهرامی در مراسم کلنگ زنی مرکز جامع سلامت روستای کته شمشیر سفلی از توابع شهرستان فریمان خاطر نشان کرد: بر اساس تفاهم نامه ای که با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منعقد شده، قرار است این طرح ها در راستای ارتقاء خدمات جامع بهداشتی درمانی با مشارکت خیران و اعتبارات حوزه سلامت اجرا شود.

وی افزود: ساخت 55 مرکز خدمات جامع سلامت روستایی، 75 مرکز شهری و 169 پایگاه سلامت 14 ستاد مرکز بهداشت، 40 خانه بهداشت، 51 محل زیست پزشک و یک مرکز آموزش اصول اولیه سلامت  از جمله این طرح هاست که قرار است تا پایان بهار سال آینده به بهره برداری برسد.

شرکت در مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان از دیگر برنامه های سفر معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به این شهرستان بود.

در این مراسم از تلاش های دکتر جعفری قدردانی و دکتر پاینده به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان معرفی شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار