برگزاری آزمون استخدامی پذیرش بهورز در بردسکن

  • PDF

با مجوز دفتر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، آزمون استخدامی پذیرش دانش آموز بهورزی در شبکه بهداشت و درمان بردسکن برگزار شد.

به گزارش وب دا، این آزمون برای پستهای 20 خانه بهداشت مرکز بهداشت شهرستان بردسکن در ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن برگزار گردید.

در برگزاری این آزمون که با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان ، معاون بهداشتی و جمعی از مسئولین واحدها و اعضای کمیته پذیرش بهورزی نیز حضور داشتند تعداد 128 نفر پس از مراحل اولیه نام نویسی شرکت کردند که پس از کسب نمره علمی و انجام مراحل مصاحبه و گزینش به تعداد 20 نفر برای تصدی  پست خالی معرفی خواهند شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این آزمون گفت :در برگزاری این آزمون رابط هسته گزینش و کارشناس مرکز بهداشت استان  و حراست حضور داشته و از نزدیک بر روند اجرا و برگزاری آزمون نظارت داشتند. قرار است نتایج اولیه آزمون از طریق وب سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام شود. 

دکتر محمد حسین زاده در حاشیه برگزاری این آزمون گفت : با هدف تامین بهورزان مورد نیاز در واحدهای تحت پوشش، طبق مفاد دستورالعمل پذیرش دانش آموز بهورزی و پس از اعلام آگهی پذیرش، از داوطلبان بومی دیپلم و فوق دیپلم واجد شرایط ثبت نام به عمل آمد.

دکتر حسین زاده با بیان اینکه در این آزمون 97 زن و 26 مرد شرکت داشتند، افزود: از این تعداد ، 20 نفر پس از سنجش توانمندیهای عمومی و تخصصی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه و احراز صلاحیت‌های عمومی، پذیرش خواهند شد. 

پذیرفته شدگان پس از یک دوره آموزشی دو ساله، در 20 خانه بهداشت آباد سطح شهرستان مشغول ارائه خدمت خواهند شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار