بازدید معاون درمان دانشگاه از بیمارستان امام خمینی(ره) درگز

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در شهرستان درگز، ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) درگز در جریان روند ارائه خدمات قرار گرفت.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی به همراه  جمعی از مدیران و کارشناسان ستادی معاونت درمان ضمن عیادت از بیماران بستری، از بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید نمود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد هدف از این بازدید را بررسی روند خدمات، مسائل و مشکلات موجود، و ارائه راهکارهای مناسب به منظور رفع موانع عنوان کرد.

دکتر شاپوربدیعی با اشاره به اینکه بازدیدهای گروهی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان به  صورت مستمر ادامه دارد، اظهار کرد: این بازدیدها مورد استقبال قرار گرفته‌ و آثار مثبت بسیار زیادی را به همراه داشته است.

وی گفت: در این بازدیدها، کارکنان بخش سلامت شهرستان‌ها به صورت چهره به چهره با کارشناسان معاونت درمان ارتباط دارند که می‌توان از این فرصت برای بهبود امور استفاده کرد.

دکتر خلیل پاریاب مدیر شبکه بهداشت و درمان درگز نیز ضمن قدردانی از حضور معاون درمان دانشگاه و هیأت همراه در این شهرستان ابراز امیدواری کرد که این حضور، مایه خیر و برکت برای بخش سلامت شهرستان باشد.

بازدید از طرح توسعه طبقه اول بیمارستان امام خمینی(ره) و تجهیزات خریداری شده این طرح و بررسی پیشرفت کارنصب دستگاه سی تی اسکن وپانسیون متخصصین از دیگر برنامه های سفر معاون درمان به شهرستان درگز بود.

در این بازدید همچنین جلسه ای جهت هماهنگی و تعامل با مدیران شهرستان با حضور فرماندار و مسئول دفتر نماینده شهرستان برگزارگردید.

همچنین نشستی نیز باحضوردکتر طالبی مدیرامور بیمارستانها و تعالی خدمات بالینی دانشگاه و متخصصین شاغل در شهرستان درگز برگزار شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار