تمامی مسمومین پارک آبی مشهد از بیمارستان شریعتی مرخص شدند

  • PDF

تمامی افرادی که به دلیل مسمومیت از یکی از مجموعه های آبی به بیمارستان شریعتی منتقل شده بودند از این مرکز مرخص شدند.  

به گزارش وب دا، این افراد که بر اساس بررسی اولیه به دلیل ماندگاری طولانی مدت دچار علائم مسمومیت شده بودند؛ پس از درمان های لازم از بیمارستان مرخص شدند.

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این زمینه اظهار داشت: عصر روز گذشته 34 نفر در مقطع سنی نوجوان و جوان که به علائم مسمومیت از جمله تنگی نفس، سوزش چشم و آبریزش بینی مبتلا شده بودند ، توسط آمبولانس های اورژانس 115 و تعدادی نیز به صورت شخصی به بیمارستان شریعتی اعزام شدند.

شهرام طاهرزاده افزود: برای امدادرسانی به این حادثه چند دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس متعلق به اورژانس 115 و هلال احمر اعزام شده بودند اما به دلایل نامشخص بیشتر آسیب دیدگان با وسیله شخصی به بیمارستان منتقل شده اند.

رییس بیمارستان شریعتی مشهد نیز در این خصوص گفت: 32 نفر از مسمومین که عصر دیروز با مشکلات تنفسی در این بیمارستان پذیرش شده بودند، پس از مراقبت های درمانی تا نیمه شب از بیمارستان مرخص شدند.

دکتر علیرضا محمودی قرایی افزود: این افراد با سرفه، تنگی نفس، سوزش چشم، آبریزش بینی و حالت تهوع در بیمارستان شریعتی مشهد پذیرش شده اند.

وی بیان کرد: 2 نفر از این افراد نیز که با علائم تنگی نفس و مشکلات تنفسی در بخش اورژانس بیمارستان شریعتی بستری شدند پس از اقدامات درمانی لازم صبح امروز از بیمارستان مرخص شدند.

بر اساس اعلام گروه بهداشت محیط و طب کار مرکز بهداشت استان، به محض اطلاع از این حادثه ، کارشناسان در مجموعه آبی مستقر و علت این موضوع در حال بررسی است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار