انتقال بخش جراحی بیمارستان دکتر شیخ به بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر

  • PDF

به منظور گسترش خدمات به بیماران، بخش جراحی بیمارستان دکتر شیخ به بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد انتقال یافت.

به گزارش وب دا، بر این اساس، از این پس تمامی عمل های جراحی کودکان در اتاق های عمل بیمارستان فوق تخصصی اکبر انجام خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همین منظور از بیمارستان دکتر شیخ بازدید و تاکید کرد: بیمارستان دکتر شیخ یکی از بیمارستان های مهم در حوزه درمان در شمال شرق کشور به شمار می رود و سالانه خدمات گسترده ای را به مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) ارائه می دهد.

دکتر بدیعی با بیان اینکه بیمارستان دکتر شیخ با سابقه بیش از 20 ساله نقش ارزنده ای در آموزش نیروهای تخصصی و فوق تخصصی

داشته است خاطر نشان کرد: با توجه به کمبود فضای فیزیکی در بیمارستان دکتر شیخ و لزوم ارائه خدمات کیفی به مراجعین تصمیم بر آن شد که بخش های جراحی این مرکز به بیمارستان اکبر انتقال یابد.

وی با اشاره به کمبود فضا در بخش های هماتولوژی و انکولوژی بیمارستان دکتر شیخ اظهار داشت: با انتقال بخش جراحی می توان ارائه خدمات را به بیماران هماتولوژی و انکولوژی افزایش داد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اجرای طرح توسعه بیمارستان دکتر شیخ تصریح کرد: برنامه این معاونت در شش ماه آینده توسعه و نوسازی تجهیزات و فضای بیمارستان است که به طور جدی دنبال خواهد شد.

دکتر بدیعی با بیان اینکه جذب نیروهای متخصص و فوق متخصص جراح نیز در دستور کار قرار دارد افزود: با جذب نیروی مورد نیاز و توسعه فضای فیزیکی بیمارستان دکتر شیخ به طور مجدد بخش جراحی این بیمارستان راه اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بیمارستان کودکان اکبر با حمایت خیران و مسئولان دانشگاه از ابتدای امسال راه اندازی شده است تاکید کرد: نگاه کلان مدیریتی در دانشگاه این است که دو مرکز اکبر و دکتر شیخ یک مرکز هستند و باید خدمات این دو مرکز نیز مکمل یکدیگر در راستای خدمات رسانی به مجاوران و زائران بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) باشد.   

دکتر بدیعی افزود: با توجه به جمعیت سه میلیون نفری مشهد مقدس و ورود سالانه زائران به این شهر بر اساس برنامه ریزی قرار است تخت های اطفال در حاشیه شهر مشهد نیز توسعه یابد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار