انجام ده هزار ویزیت رایگان در بیمارستان صحرایی شهرستان کاشمر

  • PDF

رییس  بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی از ارائه خدمات ویزیت به ده هزار نفر از ساکنان مناطق ریوش شهرستان کاشمر در بیمارستان صحرایی خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر هادی جلالی با اشاره به اینکه بیمارستان صحرایی با نام مدافعین حرم به مدت یک هفته در منطقه ریوش شهرستان کاشمر دایر شده بود اظهار داشت: در این بیمارستان خدمات تخصصی پوست، زنان، اطفال، جراحی، گوش حلق و بینی، اعصاب و روان، گوارش، چشم و دندانپزشکی به صورت کاملاً رایگان ارائه داده شد.

وی افزود: بیماران در صورت نیاز به پیگیری های درمانی با هماهنگی های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به بیمارستان های مشهد و کاشمر برای تکمیل مراحل درمان منتقل می شوند.

دکتر جلالی با بیان اینکه تقویت روحیه جهادی و ایثار یکی از اصلی ترین اهداف اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی است، گفت: حدود ۱۲۰ پزشک و پرستار به بیمارستان صحرایی کوهسرخ اعزام شدند که تمامی آن ها به صورت داوطلبانه در این کار خدا پسندانه همکاری داشتند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر نیز اظهار داشت: در این بیمارستان تعداد662نفر ویزیت پزشک عمومی، 612نفر ویزیت اپتومتری و دریافت عینک، 387 نفر نوار قلب، 415 نفر خدمات آزمایشگاهی،  336 نفر خدمات فیزیوتراپی،850نفر خدمات دندانپزشکی و 6 هزاروششصدوشصت وهفت نفرخدمت از پزشکان متخصص دریافت نمودند.

دکتر محمدجواد یزدانی افزود:مراجعه کنندگان به این بیمارستان صحرایی از خدمات پزشکان متخصص جراح عمومی، قلب، رادیولوژی و سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، گوش وحلق و بینی، ارولوژی، چشم، ارتوپدی، داخلی، اعصاب  و روان، زنان و زایمان و اطفال بهره مند شدند.

دکتر یزدانی خاطر نشان کرد: در مدت زمان فعالیت بیمارستان صحرایی شهدای مدافع حرم  کوهسرخ اتاق عمل سرپایی در این بیمارستان فعال بوده و تعداد 472مورد عمل سرپایی انجام شده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار