17.jpg - 9.14 kBمرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت درنظر دارد با مشارکت مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره جدیدی از کارگاه تدبر در قرآن کریم را ویژه ماه مبارک رمضان در مناطق دهگانه دانشگاه های علوم پزشکی برگزار نماید.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: سلسله کارگاه های تدبر در قرآن کریم به مدت یکسال است که در  دانشگاه های علوم پزشکی کشور به صورت هماهنگ اجرا شده و دوره جدید این کارگاه مقارن با حلول ماه ضیافت الهی برگزار می شود و دارای سه جلسه (در هر هفته یک جلسه) است که در صورت استقبال به پنج جلسه قابل افزایش خواهد بود.

دکتر محمد اسماعیل زاده خاطر نشان کرد: اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان قطب منطقه ۹ ، اقدام به نام نویسی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های بجنورد، بیرجند، تربت حیدریه، سبزوار ، گناباد ومشهد جهت برگزاری کلاس تدبر در فضای مجازی نموده است  و علاقه مندان می توانند با مراجعه به نشانی ( اینجا) نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مخاطبان پس از عضو شدن در گروه با اعلام" نام و نام خانوادگی" و ذکر "نام دانشگاه" ثبت نام ایشان قطعی شده و سایر اطلاعات تکمیلی در گروه ارسال خواهد شد افزود: این دوره از کارگاه تدبر جهت اساتید دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دارای امتیاز فرهنگی است.

دکتر اسماعیل زاده ضمن تاکید بر لزوم استمرار کارگاه های تدبر عنوان کرد: تدبر در قرآن به معنی دریافت تدبیر موجود در قرآن است و تدبیر موجود در قرآن ، نشان دهنده چینش حکیمانه قرآن توسط خداوند است ، پس بر ما لازم است برای دریافت این چینش حکیمانه نهایت تلاش خود را در راستای  فراگیری هر چه بیشتر تدبر بکار گیریم. از این رو از تمامی دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی منطقه ۹ برای حضور پر رنگ در این کارگاه دعوت بعمل می آوریم.

خبرنگار: مریم جعفریان 

خبرهای روز

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image