پیشرفت 90 درصدی بلوک زایمان بیمارستان شریعتی

  • PDF

رییس بیمارستان دکتر شریعتی از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پیشرفت 90 درصدی بلوک زایمان این مرکز خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر علیرضا محمودی قرائی در نشست با اعضاء شورای اسلامی شهر و معاون  شهرداری طرقبه اظهار داشت: این طرح در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت و ترویج زایمان ایمن، در مساحت 448 متر مربع در حال ساخت است و بر اساس برنامه ریزی تا مهر ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی گفت: بلوک زایمان این مرکز بر اساس آخرین استانداردهای وزارت بهداشت در شش اتاق ساخته می شود و تا کنون برای اجرای آن، 448 میلیون تومان هزینه شده است.

رییس بیمارستان دکتر شریعتی تصریح کرد: با توجه به نیاز منطقه، بهسازی ،نوسازی و راه اندازی بخش های مختلف از جمله ایجاد بخش نورولوژی  (داخلی اعصاب) ، راه اندازی بخش ICU داخلی اعصاب ، راه اندازی بخش NICU ، بخش نوزادان و تکمیل سایر بخش های درمانی در این مرکز در دستور کار قرار گرفته است.

دکتر قرائی به نقش خیران سلامت در توسعه خدمات بهداشتی و درمانی اشاره کرد و از اعضای شورای شهر خواست نسبت به معرفی خیران در خرید تجهیزات پزشکی با این مرکز همکاری داشته باشند.

گفتنی است: جمعی از اعضاء شورای اسلامی شهر و معاون شهردار شهر طرقبه از  بیمارستان دکتر علی شریعتی بازدید کردند.

غلامی رئیس شورای شهر طرقبه ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده در توسعه خدمات درمانی به مردم منطقه، در خصوص همکاری و پیگیری هرگونه کمک و نیز پیگیری و معرفی خیرین منطقه جهت اهدای زمین و خرید تجهیزات قول مساعد داد.

وی همچنین ضمن تبریک به دکتر قرائی به عنوان رییس جدید بیمارستان دکتر شریعتی از تلاش های دکتر محمدی نیز قدردانی کرد.

 

آخرین اخبار