حضور دانشگاهيان دانشگاه علوم پزشکي مشهد در راهپيمايي روز قدس

  • PDF

مسئولان، اعضاء هيات علمي،پزشكان، دانشجويان و كاركنان روزه دار دانشگاه علوم پزشكي مشهد با حضور در راهپيمايي با شكوه روز قدس، بر محوريت مسئله فلسطين به عنوان موضوع مهم جهان اسلام تاكيد كردند.

به گزارش وب دا ،‌دراين راهپيمايي دكتر مصطفي مهرابي بهار رئيس دانشگاه علوم پزشكي مشهد، معاونان و مديران دانشگاه ، پزشكان، استادان ،اعضاي هيات علمي دانشگاه ،دانشجويان و كادر درماني و اداري مراکز درمانی، ‌بسيج كاركنان دانشگاه، مراكز بهداشتی درمانی و ساير واحدهاي تابعه دانشگاه علوم پزشكي مشهد با حضوري پرشور و گسترده ضمن حمایت قاطعانه از مردم مظلوم فلسطین، نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی را فریاد زدند.

در این راهپیمایی شرکت کنندگان با شعار "مرگ بر آمريكا" و "مرگ بر اسراييل" انزجار خود را از رژيم غاصب و جعلي اسرائيل و همه حاميان آنها اعلام نمودند و ضمن اعلام حمايت از مردم مظلوم فلسطين بار ديگر با آرمانهاي امام راحل و مقام معظم رهبري بيعت كردند.

راهپيمايي روز جهاني قدس هم‌زمان با سراسر كشور از ساعت 10 در مشهد آغاز شد و دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی مشهد همپای دیگر قشرهای مختلف مردمی از ميدان بسيج  تا حرم مطهر رضوی يك گام و يک صدا از مردم مظلوم فلسطين حمايت كردند.

همچنین در شهرستانهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز مدیران، مسئولان و پرسنل شبکه های بهداشتی و درمانی با حضوري گسترده در راهپیمایی روز قدس بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از آرمانهای ملت مظلوم فسطین اعلام کردند.

 

آخرین اخبار