تمدید مهلت ارسال مقاله به سمپوزیوم بین المللی سرطان

  • PDF

مهلت ارسال مقاله به دومین سمپوزیوم بین المللی سرطان "نسترن" تا سی ام مرداد ماه تمدید شد.

به گزارش وب دا، دبیر دومین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن افزود: این سمپوزیوم به همت انجمن پیشگیری از سرطان نسترن و با همکاری مراکز علمی و با حضور حدود یک هزار پزشک و کارشناس این حوزه از داخل و خارج کشور، هفتم و هشتم مهرماه امسال در مشهد برپا خواهد شد.

دکتر مریم متین مقدم افزود: مهمانان خارجی شرکت کننده در این سمپوزیوم از 12کشور جهان شامل آمریکا، کانادا، استرالیا، قطر، امارات، عراق، انگلستان، هلند، سوئد، آلمان، هند و پاکستان حضور می یابند.

وی هدف از برگزاری این همایش را ارائه تازه ترین اطلاعات پیرامون پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان با برپایی میزگردهای علمی و کارگاههای آموزشی در این زمینه عنوان کرد.

دبیر اجرایی دومین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن نیز گفت: ثبت نام از علاقه مندان و عموم مردم برای شرکت در کارگاههای آموزشی از ویژگی های منحصر به فرد سمپوزیوم مزبور است.

دکتر حجت نادری افزود: به این منظور چند سالن جنبی برای حضور عموم علاقه مندان به مباحث سرطان، جدا از یک هزار نفری که در این سمپوزیوم شرکت خواهند کرد، پیش بینی شده است.

وی تعداد کارگاههای آموزشی که در طول دومین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن برپا می شود را چهار کارگاه با عنوان های "روشهای پیشگیری از سرطان، عوامل تاثیرگذار محیطی در ایجاد سرطان، نمونه برداری آسان برای تشخیص سرطان و کارگاه جامع درمان فردمحور سرطان" عنوان کرد.

به گفته وی، شرکت در 2 کارگاه آموزشی روشهای پیشگیری از سرطان و عوامل محیطی تاثیرگذار در ایجاد سرطان، برای عموم مردم آزاد است.

دومین سمپوزیوم بین المللی سرطان به همت انجمن پیشگیری از سرطان نسترن و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشگاه فردوسی مشهد و جهاد دانشگاهی خراسان رضوی مهرماه امسال برگزار خواهد شد.

نخستین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن نهم مهرماه سال گذشته در مشهد برگزار شده بود.

انجمن پیشگیری از سرطان نسترن به درخواست  زنده یاد "نسترن رزمجو" عضو هیات علمی و مدیر گروه سابق مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاسیس شده است.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این سمپوزیوم به نشانی http://www.nastaransymposium.com/index.php/fa/ مراجعه کنند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار