دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اجرای برنامه عملیاتی موفق عمل کرده است

  • PDF

نماینده معاونت حقوقی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه از سال گذشته اجرای برنامه عملیاتی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور به تصویب رسید اظهار داشت: بر اساس بررسی های انجام شده،دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اجرای این برنامه موفق عمل نموده است.

به گزارش وب دا، دکتر عبدالرحیم ترابی در چهل و هفتمین نشست هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ارائه گزارشی از تهیه برنامه استراتژیک و همچنین برنامه عملیاتی سالانه در دانشگاههای علوم پزشکی کشور اظهار داشت: برنامه عملیاتی سال 95، اسفند ماه سال گذشته به تصویب هیات امنا دانشگاهها و وزارت بهداشت رسید و در سال جاری تمامی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور دارای برنامه عملیاتی هستند.

وی خاطر نشان کرد: روند اجرای برنامه عملیاتی بر اساس نرم افزاری که در وزارت بهداشت طراحی شده است به صورت مستمر پایش می شود و روند پیشرفت و یا انحراف از برنامه به اطلاع دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور می رسد.

دکتر ترابی تصریح کرد: بر اساس پایش های انجام شده، دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تمامی حوزه ها از پیشرفت خوبی برخوردار است و در این میان حوزه آموزشی حتی از برنامه نیز جلوتر بوده است.

وی افزود: بر اساس بررسی های انجام شده از نرم افزار پایش برنامه عملیاتی، این دانشگاه به دو سوم اهداف برنامه عملیاتی در فصل بهار دست یافته است.

نماینده معاونت حقوقی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: روند پیشرفت برنامه عملیاتی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی هر سه ماه یک بار به اطلاع خواهد رسید. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار