جذب 4 هزار و 800 نفر در دو سال گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اجرای 17 فراخوان جذب نیرو از سال 93 تا کنون در دانشگاه اظهار داشت: در این مدت چهار هزار و 800 نفر به شیوه های مختلف در دانشگاه جذب شده اند.

به گزارش وب دا، عبدالله ریحانی با بیان اینکه از این تعداد 438 نفر در قالب پیمانی و باقی آنها به صورت نیروهای شرکتی جذب دانشگاه شده اند خاطر نشان کرد: در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای 23 هزار نیرو است که در حوزه های آموزشی، پژوهشی، درمانی و اداری فعالیت دارند.

وی تاکید کرد: در تمامی مراحل آزمون و جذب نیروی انسانی، عدالت رعایت شده است و نیروها بر اساس ضوابط اداری و استخدامی جذب دانشگاه شده اند.

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به وجود 15 هزار پست سازمانی در گذشته در دانشگاه اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده در این مدت یک هزار و 600 پست جدید در دانشگاه ایجاد شد که این پست ها بیشتر به بیمارستان های جدید التاسیس اختصاص یافته است.

عبدالله ریحانی خاطر نشان کرد: همچنین در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن 400 پست سازمانی دیگر هستیم که بیشتر به فوریتهای پزشکی و اورژانس 115 اختصاص دارد.

وی با اشاره به اینکه افزایش مهارت پرسنل به ویژه در حوزه بهداشت و درمان از مهمترین برنامه های آموزشی این حوزه است اظهار داشت: بر این اساس برنامه های آموزشی بر اساس استانداردهای نوین طراحی و اجرا شده است که از این میان می توان به طرح مهارت افزایی پرستاران حوزه کودکان اشاره کرد.

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به طراحی و تدوین بسته های آموزشی ویژه کارکنان و خانواده های آنان اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی افزایش مهارت های زندگی از جمله برنامه هایی است که با بیش از 100 ساعت،  در این راستا اجرا شده است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار