تمام اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر اساس برنامه عملیاتی اجرا شده است

  • PDF

مدیر نوسازی و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در سالهای اخیر تمامی اقدامات این دانشگاه در قالب برنامه محوری و بر اساس برنامه عملیاتی انجام شده است.

محسن صادق پور در نشست خبری با رسانه های گروهی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تدوین برنامه عملیاتی جزء دانشگاههای پیشتاز کشور است خاطر نشان کرد: در سال گذشته این دانشگاه با اجرای 91 پروژه و 97 اقدام در قالب برنامه عملیاتی رتبه نخست را در میان دانشگاههای علوم پزشکی کشور به خود اختصاص داد.

وی تدوین برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در افق 5 ساله(1395 تا 1399) را از دیگر اقدامات مهم این دانشگاه برشمرد و افزود: این برنامه بر اساس برنامه ششم توسعه تهیه و تدوین شده است و در هیات رییسه دانشگاه به تصویب رسیده است.

مدیر نوسازی و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در این دانشگاه تمامی تلاش ها در راستای نظام اداری مستقر و رو به اصلاح انجام می شود خاطر نشان کرد: در دولت یازدهم هشت اقدام در راستای اصلاح نظام اداری ابلاغ شده است که در این دانشگاه نیز با جدیت پیگیری و پیاده سازی می شود.

صادق پور، اصلاح چارت سازمانی با رویکرد کوچک سازی، توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی و واگذاری خدمات به بخش خصوصی را از جمله برنامه ها در راستای اصلاح نظام اداری برشمرد.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های مهم سال 95 در این مدیریت اظهار داشت: جانشین پروری برای مدیران پایه و میانی، ارزیابی استراتژیک برنامه عملیاتی، تبیین چالش ها و آسیب های سازمانی با استفاده از ODQ، تجربه نگاری مدیران و مستند سازی فرایندهای معاونت توسعه مدیریت و منابع از جمله برنامه هایی است که در سال جاری دنبال می شود.

صادق پور در پایان از تلاش خبرنگاران رسانه های گروهی در گسترش اطلاع رسانی به ویژه ارتقاء فرهنگ سلامت قدردانی کرد و فعالان این عرصه را بازوان توانمند دانشگاه علوم پزشکی مشهد خواند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار