وزیر بهداشت اعلام کرد:

ساخت کلینیک‌های مجهز در مسیر زائران مشهد مقدس

  • PDF

وزیر بهداشت با اشاره به صحبت‌های صورت گرفته با تولیت آستان قدس رضوی گفت: قرار است تعدادی کلینیک مجهز با همکاری آستان قدس در نقاط مختلف شهر مشهد و به‌ویژه در حاشیه آن و در مسیرهای منتهی به این شهر مقدس ساخته شود.

به گزارش وب دا ، دکتر حسن هاشمی، وزیر بهداشت  با اشاره به سفر 4 روزه کاروان نظام سلامت به استان‌های خراسان جنوبی و خراسان رضوی به بیان دستاورد‌های این سفر پرداخت و گفت:همزمان با روز داروسازی، در خراسان رضوی دانشکده  مجهز و کم نظیر کشوری در حوزه داروسازی را افتتاح کردیم و امیدواریم بحث فناوری دارویی در کنار بخش خصوصی و دارویی آستان قدس رضوی به نتیجه برسد.
دکتر هاشمی افزود: همراه با استاندار مشهد از اورژانس جدید الافتتاح بیمارستان طالقانی و اورژانس در حال ساخت بیمارستان قائم بازدید کردیم و به بررسی پروژه های عمرانی، بهداشتی و درمانی پرداختیم.
وی اظهار امیدواری کرد همکاری سه مثلث استانداری، شورای شهر و آستان قدس رضوی در مشهد می تواند گام موثری در زمینه توسعه تختهای بیمارستانی و خدمات درمانی این شهر باشد.
وزیر بهداشت، شهر مشهد را به دلیل موقعیت زیارتی در خور توجه جدی دانست و گفت: این شهر هم اکنون حداقل به سه هزار تخت بیمارستانی جدید نیاز دارد که حدود هزار تخت آن در این دولت تحویل داده می شود و برای باقیمانده آن به همکاری ارگان‌های دیگر علی الخصوص آستان قدس نیاز است همچنین با توجه به صحبت‌های انجام گرفته با تولیت آستان قدس رضوی قرار بر این است که با همکاری آستان قدس تعدادی کلینیک مجهز با متراژ پنج هزار متر مربع در نقاط مختلف شهر و به‌ویژه در حاشیه آن و در مسیر زائران ساخته و توسط وزارت بهداشت تجهیز شود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار