مراسم تقدیر از 80 کارمند نمونه دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد

  • PDF

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مراسم تقدیر از 80 کارمند نمونه واحدهای زیر پوشش دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وب دا، در این مراسم که با حضور دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه، دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر ابراهیمی معاون دانشجویی فرهنگی و جمعی از مدیران و مسئولان در مجتمع فرهنگی شهرک دانش و سلامت برگزار شد از 80 کارمند نمونه واحدهای زیر پوشش قدردانی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و و خاطره شهدا و امام راحل اظهار داشت: در طول کمتر از سه سال گذشته جهش بسیار خوبی در تمامی شاخص های دانشگاه داشته ایم که این مهم به به دلیل همکاری بسیار خوب  میان کارکنان و مدیران شکل گرفته است.

دکتر بحرینی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر ارکان مدیریت، دانشجویان، کارمندان و اعضای هیئت علمی استوار است،ابراز داشت: اگر این چهار رکن با یکدیگر هماهنگ باشند امور دانشگاه به بهترین نحو پیش خواهد رفت؛ و در این میان،نقش کارکنان بسیار پرررنگ تر و اساسی تراست.

وی با ابراز خرسندی از وجود کارکنان شایسته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد از کارکنان خواست، که نقش خود را در پیشبرد اهداف دانشگاه  مهم بدانند،تأکيد کرد،همانگونه که موفقیت شما، موفقیت رده های بالاتر مدیریتی را به دنبال خواهد داشت تاخیر شما نیز مشکلاتی را به دنبال دارد.

دکتر بحرینی، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد را امید، بخش توسعه و تعالی سازمان دانست و افزود: به اعتقاد من علی رغم تلاش هایی که برای شما در خدمت رسانی در حوزه دریافت ها و برداشت ها صورت گرفته است؛ اما شخصا از این تلاش رضایت ندارم، البته شرایط ما در ابتدای کار در معاونت توسعه شرایط سختی بود.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پایان تصریح کرد: برای دفاع از انقلاب، اسلام و نظام باید مدام کار کنیم و در این مسیر تلاشی مضاعف داشته باشیم.

329 پیشنهاد در سال 95 در نظام پیشنهادات دانشگاه قرار داده شده است

مدیر تحول و نوسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این مراسم گفت: پس از احیای دوباره نظام پیشنهادات در سال 1394 توانستیم 286 پیشنهاد و تا کنون که شش ماه از ابتدای سال 95 می گذرد توانسته ایم 329 پیشنهاد را در این نظام داشته باشیم.

محسن صادق پور گفت: در طول سال های گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اتفاقات خوبی رخ داده است که امیدواریم در فرصت باقی مانده در سال 95 به عنوان سال پایانی دولت خدمتگذار، بتوانیم پروژه ها و برنامه های نیمه تمام خود را به پایان برسانیم.

مدیر تحول و نوسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به برخی موفقیت ها و پروژه های بزرگ دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: بیمارستان اکبر،بيمارستان 540 تخت خوابی امام رضا(ع) و ساخت بیمارستان هزار تخت خوابی با همکاری شرکت ایتالیایی؛ از مهمترین اقدامات و دستاوردهای دانشگاه به شمار می رود.

مدیر تحول و نوسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه  تاکید کرد: ما تلاش می کنیم تا در دانشگاه افراد در همان جایگاهی که استعداد دارند قرار بگیرند و مانع از به کار گیری افراد در جایگاهی شویم که تخصصی در آن وجود ندارد.

وی به ایجاد نظام جانشین پروری اشاره کرد و گفت: به دستور رییس و معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، نظام جانشین پروری را به شکل یک نظام مستقر ایجاد کردیم تا در سه گروه افراد غیر علاقمند به ارتقا، قابل ارتقا و افراد علاقمند به ارتقا بتوانیم از مشکلات نبود نیروهای توانمند در پست های مدیریتی بکاهیم.

صادق پور به شفاف سازی در فرایند استخدام اشاره کرد و بیان داشت: تلاش داریم بر اساس عدالت در فرایند استخدام ورود جدی داشته و شفاف سازی استخدام نیروها را به شکل جدی دنبال کنیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت:در مسیر شناسایی کارمندان نمونه دانشگاه از 150 واحد در سال 94 بازدید کرده ایم که در نهایت انتخاب کارمند نمونه در تکریم ارباب رجوع از دید مدیران انجام گرفت و پیشنهادات دریافت کننده بالاترین امتیازات نیز انتخاب شدند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار