آغاز به کار نخستین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی

  • PDF

نخستین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور بیش از 500 نفر از استادان و دانشجویان از سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش وب دا، این کنفرانس با همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه اسلامی واحد مشهد طی روزهای ششم و هفتم بهمن ماه در تالار رازی با حضور دکتر محمد شریعت مداری معاون اجرایی رییس جمهور و دکتر داود دانش جعفری مشاور عالی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.

دبیر سیاستگذاری کنفرانس تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: این همایش به منظور عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و لزوم تحول و نوآوری سازمانی در این زمینه برگزار می شود.

محسن صادق پور گفت: 405 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که از این تعداد 130 مقاله مربوط به حوزه سلامت و 275 مقاله مربوط به حوزه عمومی است.

وی افزود: طی 2 روز برگزاری همایش مزبور 200 مقاله در قالب سخنرانی و پوستر ارائه می گردد که 90مقاله آن مربوط به حوزه سلامت است.

دبیر سیاستگذاری کنفرانس تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: ارتقای بهره وری با استفاده از ظرفیت ها و مشارکت بخش خصوصی، ارتقای تاب آوری سازمانی از طریق چابک سازی ساختار منابع انسانی، بهبود مستمر فرآیندهای انجام کار، توسعه کار آفرینی در بسترهای آموزشی، توسعه گردشگری و بازاریابی خدمات، جیره بندی در نظام سلامت و صیانت از حقوق شهروندی از جمله محورهای این همایش است.

در طول برگزاری همایش مزبور چهار کارگاه آموزشی با عنوان های کارآفرینی اینترنتی، برنامه ریزی نیروی انسانی با روش وایزن (WISN)، مدیریت بحران با تلفات انبوه و کارگاه جایگاه حقوق سلامت در اقتصاد مقاومتی برپا خواهد شد.

در این مدت 2 میزگرد به نام های پزشک خانواده، سطح بندی خدمات و نظام ارجاع و همچنین میزگرد تحول و نوآوری و اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار