همایش نظام سلامت در اسلام در مشهد برگزار می شود

  • PDF

 همایش نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه های رضوی از فردا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، دبیر علمی همایش نظام سلامت در اسلام اظهار داشت: این همایش به منظور بهره مندی بیشتر از معارف و آموزه های طبی و سلامت بخش اسلام و با هدف تبیین روش شناسی، بررسی و نقد آثار مکتوب و دیدگاههای موجود، همچنین آسیب شناسی و نگاه نقادانه به برداشتهای مطرح در آموزه های طبی اسلام در مشهد برگزار می شود.
حجت الاسلام دکتر ابراهیمی خاطر نشان کرد: گزاره های دینی و گستره نظام سلامت، روش شناسی گزاره های طبی در اسلام، آسیب شناسی روشی و محتوایی مطالعات طب و دین، از جمله محورهای این همایش است.

همایش نظام سلامت با نگاه آموزه های دین نسبت به این موضوع برگزار می شود و دانشکده طب سنتی و مکمل مشهد، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، دانشکده الهیات دانشگاه فردوسی، دانشکده طب سنتی و مکمل، دانشگاه امام صادق(ع)، جامعة المصطفی العالمیة، بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با این همایش همکاری می کنند.

همایش نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه های دینی روزهای 30 و 31 فروردین ماه آتی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود و علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار