کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری در مشهد برگزار می شود

  • PDF

کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری، آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، ، دبیر کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب – رفتاری اظهار داشت: این کنگره چهارم تاششم ابان 96  به همت دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد.

دکتر مهدی فتحی خاطر نشان کرد: بر اساس تصویب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شرکت کنندگان در کنگره بين المللي تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاري از دوازده امتیاز بازآموزی برخوردار خواهند بود.پزشکان عمومی،گفتار درمانی،کار درمانی،روانشناسي نظامي،روانشناسي سلامت،روانشناسي و آموزش كودكان استثنايي،روانشناسي عمومي،مشاوره،بهداشت روان، رشد و پرورش كودكان پيش دبستاني،روانپزشکی اطفال،کار درمانی،فیزیوتراپی، گفتار درمانی،روانشناسی بالینی،پزشکی ورزشی، بیماریهای مغزو اعصاب،جراحی مغزواعصاب و روانپزشکی از جمله گروه های هدف این کنگره هستند که مشمول امتیاز بازآموزی می شوند.  
وی تاکید کرد: متقاضیان استفاده از امتیازبازآموزی برای نام نویسی درسامانه آموزش مداوم می توانند به نشانیwww.ircme.ir مراجعه کنند.

دکتر مهدی فتحی افزود: علاقمندان برای ارسال مقاله تا پایان شهریور ماه مهلت دارند و محور مقالات نیز تمرین ذهنی برای بیماران دارای اختلال ذهنی و آسیب های نخاعی، تمرین ذهنی برای افزایش توانایی های یادگیری و بازتوانبخشی، تمرین ذهنی در دندانپزشکی، تمرین ذهنی برای بهبود زندگی و اجتناب از اعتیاد می باشد.

وی گفت: در این کنگره به کارگیری ذهن در حیطه های مختلف آموزشی، درمانی و ورزشی با حضور قهرمانان ملی و المپیک کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار