حضور‌معاون غذاوداروی دانشگاه در شبکه بهداشت‌و‌درمان سرخس

  • PDF

 در راستای سیاست های سلامت محور سازمان غذاودارو و برنامه راهبردی معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه های غذا،دارو،تجهیزات و ملزومات پزشکی،‌آزمایشگاه،طب سنتی و مکمل؛ معاون غذاودارو،مدیران و جمعی از کارشناسان حوزه های این معاونت در شبکه بهداشت و درمان سرخس حضور یافتند.

به گزارش وب دا، دکتر علی اصغراسماعیل زاده هدف از این بازدید را، نظارت برنحوه عملکرد واحدهای تحت پوشش این معاونت در شبکه های بهداشت و درمان ، بررسی کیفیت ارائه خدمات ،پیگیری مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف غذا، دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، آزمایشگاه، طب سنتی و مکمل عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در این بازدید، که با حضور تیم کارشناسی معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، مدیران،مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان سرخس انجام شد،مدیر شبکه گزارشی از عملکرد  و نیازهای حوزه های مختلف  ارائه و در مورد هریک بحث و تبادل نظر گردید و سپس بازدیدهای میدانی در حوزه های دارو،تجهیزات پزشکی،موادغذایی وآزمایشگاه با حضور مدیران حوزه های مختلف این شبکه بعمل آمد .

شایان ذکر است: هیات کارشناسی معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اماکن خدماتی، بیمارستان و داروخانه مربوطه،داروخانه های سطح شهر،عطاری ها،مراکز درمان سوء مصرف مواد،واحدهای تولیدی مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی،فروشگاه های صنفی تجهیزات پزشکی این شهرستان بازدید،اقدامات صورت گرفته را مورد ارزیابی قرار دادند و به بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم در این زمینه پرداختند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.