برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی حراست دانشگاههای علوم پزشکی منطقه9 کشور

  • PDF

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی حراست دانشگاههای علوم پزشکی منطقه9 کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا، این جشنواره به همت مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با شرکت شش تیم از استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی شامل تیم های حراست دانشگاههای علوم پزشکی مشهد،گناباد،تربت حیدریه،نیشابور،بجنورد و بیرجند به مدت سه روز(26 الی 28 آذر) برگزار شد.

مسئول برگزاری  این جشنواره ضمن قدردانی از تمامی دست اندرکاران و عوامل اجرایی این رویداد ورزشی اظهار داشت: این جشنواره در رشته های فوتسال،والیبال،دارت،شنا،آمادگی جسمانی و دومیدانی برگزار شد.

مرادی خاطر نشان کرد: این مسابقات،حکم انتخابی مسابقات کشوری را نیز خواهد داشت و برگزیدگان این جشنواره در کلیه رشته هابه عنوان نمایندگان استان خراسان بزرگ در مسابقات کشوری به میدان خواهند رفت.
بر این اساس در رشته فوتسال دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، تربت حیدریه و بجنورد، در رشته والیبال دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، بجنورد و بیرجند رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته دارت آقایان ابراهیمی(بیرجند)،حکیمی(مشهد)،داستانی(گناباد)، دررشته دومیدانی بالای 35 سال آقایان
زنگویی(بیرجند)،بخشی(بیرجند)وحسن زاده(مشهد) در رشته دومیدانی زیر 35 سال آقایان حسینی(مشهد)، غلامزاده(مشهد)و  شبانی(مشهد) در رشته ی شنا بالای 35 سال،آقایان باقری(مشهد)، مشتاقی(مشهد)، و  حاج محمدی(مشهد) ، در رشته شنا زیر 35 سال آقایان رئیس السادات(مشهد)، چمن مطلق(بیرجند)، جلیلی هنرور(مشهد)،در رشته آمادگی جسمانی بالای 35 سال آقایان دهنوی(نیشابور)، حسن زاده(مشهد)، و  باقریان(بجنورد)، در رشته آمادگی جسمانی زیر 35 سال آقایان شخصی دستگاهیان(مشهد)، مومن(مشهد)، زحمتی فر(بیرجند) رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین کاپ اخلاق این جشنواره نیز به کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اهدا شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار