آغاز جشنواره ورزشی حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور در مشهد

  • PDF

جشنواره ورزشی کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش وب دا، معاون حفاظت فیزیکی مرکز حراست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رییس جشنواره در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این جشنواره با هدف ایجاد همدلی، شور و نشاط و دوستی و مودت در میان کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی به مدت 5 روز در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار می شود.

حبیبی با اشاره به اینکه این جشنواره در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار شد خاطر نشان کرد: در مرحله نخست این جشنواره بیش از 14 هزار نفر از کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ده قطب آمایشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: 500 نفر به مرحله کشوری راه یافتند که در مدت برگزاری جشنواره در شش رشته ورزشی از جمله فوتسال، والیبال، دو میدانی، دارت، شنا و آمادگی جسمانی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

معاون حفاظت فیزیکی مرکز حراست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: این جشنواره در دو رده سنی بالای 35 سال و زیر 35 سال برگزار می شود و تا یازدهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

مسئول حفاظت فیزیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جانشین دبیر این جشنواره نیز اظهار داشت: از یک ماه گذشته تدارکات میزبانی از کارکنان ورزشکار حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور انجام شد و در حال حاضر 50 نفر از نیروهای حراست این دانشگاه در قالب کمیته اجرایی برای هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره تلاش می کنند.

مرادی خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی مسابقات فوتسال در سالن پردیس دانشگاه، مسابقات والیبال در سالن 22 بهمن دانشگاه فردوسی، مسابقات شنا در استخر شادی فر و مسابقات دو میدانی، دارت و آمادگی جسمانی در مجموعه ورزشی دانشگاه به مدت 5 روز برگزار خواهد شد.

وی افزود: از مجموع افراد شرکت کننده در این جشنواره، 59 نفر از قطب 9 کشور و از دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خراسان رضوی، جنوبی و شمالی حضور دارند که 43 نفر از این تعداد از کارکنان ورزشکار حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند.   

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.