عیادت رییس دانشگاه از پزشک حادثه دیده محور شیروان

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نمایندگی از وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پزشک سانحه دیده در حادثه رانندگی محور شیروان عیادت کرد و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در پی اطلاع از وقوع سانحه رانندگی برای خانم دکتر ناصری پزشک عمومی شهرستان شیروان که بامداد پنجشنبه(22 تیر ماه) دچار حادثه شده بود با حضور در بیمارستان آیت الله هاشمی شیروان از وی عیادت کرد و دستورات لازم را برای پیگیری و درمان دکتر ناصری ارائه داد.

خانم دکتر ناصری پزشک عمومی شهرستان شیروان به همراه پدرش پزشک داروساز بامداد پنجشنبه در محور شیروان دچار حادثه رانندگی شد که متاسفانه در این حادثه پدر خانم دکتر ناصری در دم جان حود را از دست داد.

همچنین خانم دکتر ناصری نیز دچار آسیب های شدید مغزی و خونریزی داخلی شده بود که با تلاش پزشکان بیمارستان آیت الله هاشمی شیروان پس از اقدامات درمانی و حمایتی در حال حاضر شرایط جسمانی وی ثابت و هوشیاری وی افزایش یافته است.

بنابر اعلام مدیر شبکه بهداشت و درمان شیروان، شب گذشته دکتر ناصری برای ادامه روند درمان به بیمارستان امام علی(ع) بجنورد انتقال یافته است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار