افتتاح پایگاه اهدای خون شهرستان تربت جام در هفته گرامیداشت دولت

  • PDF

به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت، پایگاه ثابت اهدای خون شهرستان تربت جام که به همت خیرین سلامت شهرستان احداث گردیده است طی مراسمی افتتاح شد.

به گزارش وب دا، پایگاه اهدای خون شهرستان تربت جام در زمینی به مساحت 800 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 7 میلیارد ریال به همت مجمع خیرین سلامت شهرستان ، مساعدت مرکز بهداشت تربت جام و همچنین مشارکت اداره کل انتقال خون استان آماده بهره برداری گردیده است .

مدیرکل انتقال خون استان با قدردانی از تلاش های مجمع خیرین سلامت استان گفت: تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی مسئله اهدای خون در کشور مطرح نبود و این در حالی است که در حال حاضر ایران رتبه نخست را در این زمینه در جهان دارد.  

دکتراسلامی همچنین بیان کرد : شهرستان تربت جام سومین مرکز جمعیتی استان است و علاقه مندان به اهدای خون در این منطقه حضور چشمگیری دارند و ایجاد پایگاه ثابت انتقال خون موجب افزایش حضور ساکنان این منطقه در سنت حسنه اهدای خون می شود.

وی مشارکت خیرین را در رفع کمبودها و ارتقا فعالیتهای این مجموعه حیاتی، راهگشا دانست و خواستار توجه بیشتر مسئولان و خیرین به این امر خداپسندانه و انسانی گردید .

در ادامه این  مراسم جامی مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان نیز به ارائه گزارشی در خصوص نحوه مشارکت خیرین در احداث پایگاه اهدای خون پرداخت و اعلام آمادگی نمود در گسترش پایگاه اهدای خون نیز خیرین منطقه مثل همیشه مساعدت لازم را در این کار خیر که در سلامت جامعه نقش مهمی دارد مبذول خواهند داشت.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار