پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز جهانی مامارییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان و دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در این پیام آورده است؛ نامگذاری 27 اردیبهشت‌ماه به نام « روز ارتباطات و روابط عمومی»، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم و دستاوردهای تلاشگران فعال عرصه روابط عمومی را ارج نهیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه " روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد" آورده است: به طور حتم نگاه معظم له، تاکیدی بر اهمیت جایگاه روابط عمومی و نقش سازنده آن است.

امروز، روابط‌عمومی در تصمیمات استراتژیک سازمان، نقش کلیدی داشته و نماد مدیریت علمی و حرفه‌ای در عصر ارتباطات نوین محسوب می‌شود. روابط‌عمومی یکی از ارکان مدیریت و بخشی از نظام رسانه‌ای است که برای خدمت به مردم و مدیریت هوشمندانه مدیران ضروری است، تا شرایط ایده‌آل را برای ارتباط منطقی و هدفمند در دستگاه‌ها فراهم آورند.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، با احترام از همه تلاش گران و فعالان سخت کوش این حوزه، که صادقانه در مسیر اعتلا و ارتقا سلامت جامعه گام بر مي دارند تقدیر مي نمايم.

اميد است شما همکاران محترم روابط عمومي با بهره گیری و استفاده درست، صحیح و اصولی از توان و ظرفیت های موجود و جلب مشارکت عمومی در راستای اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و ارائه آموزش مهارت های زندگی برای دستیابی به جامعه ای سالم همواره با انعکاس مطلوب فعالیت ها و عملکرد متولیان عرصه بهداشت و سلامت و بیان شفاف و صریح نیازمندی ها، نارسایی ها و مطالبات مردم در حوزه سلامت در راستای تحقق اهداف نظام سلامت، گام بسیار مهم و تاثیرگذاری برداريد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.