تقدیر وزیر بهداشت از معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اهدای لوح تقدیر از تلاش های معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دلیل تحقق بخشیدن اهداف نظام سلامت قدردانی نمود.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسن هاشمی در این لوح تقدیر ضمن قدردانی از تلاش های دکتر بدیعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تحقق بخشیدن اهداف متعالی دولت و نظام جمهوری اسلامی در عرصه سلامت آورده است؛ تحول در نظام سلامت با سه رویکرد حفاظت مالی از مردم، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات سلامت و نیز ارتقاء کیفیت خدمات این حوزه اجرا شد تا تحقق سیاست های کلی مقام معظم رهبری و ارتقاء مورد انتظار در نظام سلامت را شاهد باشیم.

علی رغم تمام کارشکنی ها و مخالفت ها، طرح تحول نظام سلامت امروز با صلابت تر از دیروز خود همچنان استوار، برای کاستن از رنج بیماران می کوشد و اکنون 4سال است که خداوند توفیق تلاش در راستای تحول خدمت بزرگ انسانی در حوزه سلامت را به ما ارزانی داشته است.

خدای را شاکریم که نعمت خدمت به ایران زمین در سایه ی درایت، تدبیر، مهر و امید و با وجود یارانی چون شما نصیبمان گردید. امید آن دارم که این تلاش و همت در جهت کاستن از رنج بیماران در کارنامه اعمال ما ثبت و در روز رستاخیز ما را در مقابل معبود عالمیان سرافراز گرداند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار