پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی فرا رسیدن دوم مرداد، روز ملی فیزیوتراپی را به اعضای هیات علمی، کارشناسان و فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در این پیام آورده است: فیزیوتراپی بازوی توانمند تیم پزشکی در درمان فیزیکی بیماران است که می‌تواند جهت توان‌بخشی و نجات بیماران وارد عمل شده و بیماران را از مشکلات جسمانی رهایی بخشد.

مسلماً یکی از برجسته‌ترین نقشهای چرخه‌ سلامت توسط همکاران محترم فیزیوتراپیست صورت می‌گیرد؛ امروزه با ارائه فعالیت های نوین و اثربخش دانش‌آموختگان این رشته بازتوانی و نوتوانی حقیقی بیماران مجال ظهور و بروز یافته و خدمات بالنده و منشاء اثر این گروه از جامعه‌ پزشکی بیش از گذشته مورد توجه واقع شده است.

نامگذاری این روز علاوه بر آنکه نشان دهنده اهمیت و جایگاه این حرفه پزشکی در نظام سلامت بوده و اعتماد و اطمینان سیاستگذاران و متولیان بهداشت و درمان کشور به توان علمی و عملی دانش آموختگان این رشته در تسکین و درمان آلام بیماران را گواهی می‌دهد،حکایت از این حقیقت دارد که رشته فیزیوتراپی به همت بلند فیزیوتراپیست‌ها شانه به شانه شاخه‌های دیگر علوم پزشکی راه تعالی و پیشرفت را طی می‌نماید.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد، روز ملی فیزیوتراپی را به همکاران و فعالین این عرصه که در پیشبرد اهداف علمی و درمانی مبتنی بر نیاز جامعه از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق روز افزون این قشر زحمتکش و پُرتلاش را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار