پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت روز کارمند

  • PDF

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز پزشکرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی  ضمن گراميداشت  هفته دولت و ياد و خاطره شهداي گرانقدر،رجایی و باهنر آورده است؛ روز کارمند، تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در ادامه آورده است؛ سومین روز از هفته دولت با نام کارکنان گره خورده است. آنانی که بار سنگین برنامه های دولت را در زمینه های گوناگون بر دوش می کشند . نامگذاری این روز فرصت مغتنمی است تا از تلاش تمام عزیزانی که صمیمانه در راه اعتلای خدمت رسانی به مردم می کوشند تقدیر شود.

امروزه سازمان ها بیش از پیش و پس از سالها تجربه به این نتیجه رسیده اند که شرط موفقیت و پیشتازی در عرصه خدمت رسانی برخورداری از نیروی انسانی ماهر، خلاق و با انگیزه ای است که اساس ثروت واقعی سازمان را تشکیل می‌دهند و بی‌شک حضور پررونق و صمیمی کارمندان ساعی و پرتلاشی همچون شما در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، منشأ خدمات سازنده‌ای است که ثمرات آن را همگان شاهد و ناظر هستند.

تلاش شما کارکنان مجموعه ی بزرگ دانشگاه علوم پزشکی در حوزه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، زمینه ساز توسعه و پیشرفت و دستیابی به اهداف بزرگ این مجموعه و در نهایت ارتقاء سلامت جامعه است.

اینجانب بار دیگر روز کارمند را به همه همکاران گرامی و دلسوزم در واحدهای مختلف دانشگاه تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برایتان آرزوی تندرستی، بهروزی و موفقیت روزافزون مسالت دارم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار