پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز داروساز

  • PDF

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز پزشکرییس دانشگاه  علوم پزشکی مشهد در پیامی پنجم شهریور، زادروز حکیم فرزانه، افتخار بین‌المللی تاریخ طب، محمد زکریای رازی را به تمامی داروسازان و تلاشگران عرصه تامین، توزیع و عرضه خدمات دارویی استان خراسان رضوی تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در این پیام آورده است، در تکمیل زنجیره ارزشمند درمان برای یک بیمار دردمند، بدون شک، داروساز یکی از اصلی ترین حلقه های به هم تنیده شده و موثر مورد نیاز در این مسیر مقدس است که در تلاش براي شفای بیمار نقشی بی مانند دارد.  ماهیت تلاش داروساز، همسان همه كساني است  که برای سلامتی همنوعان خود و رفاه و آسایش هرچه بهتر و بیشتر آنان ایثار و تلاش می کنند.

امروزه، جامعه داروسازی، با دارا بودن دانش آموختگان برجسته و ممتاز، جامعه ای خدوم و پویا بوده که دوشادوش كليه آحاد جامعه پزشکی، خدمات ارزنده و تحسین برانگیزی را در ابعاد مختلف آموزشي، پژوهشي، درمانی، بهداشتی و رفاهی تقدیم ملت بزرگ ایران کرده اند و همواره از تلاش های شبانه روزی خود برای پیشرفت و توسعه دانش محور و همه جانبه این علم دریغ نورزیده اند.

به طور حتم جامعه داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از پرافتخارترین گروه ها در کشور به شمار می روند و گواه این مدعا تهیه و تولید داروهای ارزشمندی در حوزه نانو داروها و حضور در جمع دانشمندان یک درصد برتر جهان است. 

اینجانب ، فرارسیدن پنجم شهریورماه، سالروز تولد حکیم فرزانه محمد بن زکریای رازی و روز داروساز را به تمام داروسازان تلاشگر، خستگی ناپذیر و فعال حوزه سلامت استان خراسان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مقام و جایگاه والای آنان در کاهش و تسکین آلام دردمندان را مفتخرانه می ستایم و برای تک تک این عزیزان آرزوی سلامتی و نیک بختی مستمر را از درگاه حضرت دوست مسئلت می نمایم.

امید است موفقیت‌های روزافزون شما داروسازان عزیزدر سال "اقتصاد مقاومتی تولید- اشتغال"  به مدد دعای خیر بیماران دوچندان باشد و صمیمانه توفیق جامعه ارجمند داروسازی را از خداوند متعال آرزو می‌نمایم.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار