پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به تمامی فعالان و دست اندرکاران این حوزه ،تاکید نموده است این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است، بی تردید در دنیای امروز که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می‌شود، تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان، از اصول اساسی در هر سازمان است و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی آنها به شمار می رود.

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این پیام تاکید نموده است: روابط عمومی صاحب سبک، به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان وجامعه، مسوولیتی خطیر درفرآیند تصمیم‌گیری مدیران وشناخت افکارعمومی به عهده دارد.

خوشبختانه دست اندرکاران روابط عمومی در حوزه های مختلف دانشگاه، درک صحیحی از اولویت های تعامل با مخاطبان متنوع در سطوح مختلف به دست آورده و توانسته‌اند بخش‌هایی از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای شاخص دانشگاه علوم پزشکی مشهد را معرفی و بستر گسترش فعالیت‌ها و همکاری‌ها را ایجاد نمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، با احترام از همه تلاش گران و فعالان سخت کوش این حوزه، که صادقانه در مسیر اعتلا و ارتقا سلامت جامعه گام بر مي دارند تقدیر مي نمايم.

اميد است شما همکاران محترم روابط عمومي با بهره گیری و استفاده درست، صحیح و اصولی از توان و ظرفیت های موجود و جلب مشارکت عمومی در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی برای دستیابی به جامعه ای سالم و انعکاس مطلوب فعالیت ها و عملکرد متولیان عرصه بهداشت و سلامت در راستای تحقق اهداف نظام سلامت، گام بسیار مهم و تاثیرگذاری برداريد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار