رییس بیمارستان امام رضا (ع): حمايت مناسبت خيران از بيماران کم بضاعت در اين مرکز

  • PDF

رییس مرکز آموزشي پژوهشي درماني امام رضا(ع) مشهد گفت: در این بیمارستان برای افراد کم بضاعت و بی بضاعت تخفیف هایی در نظر گرفته شده است.

به گزارش وب دا، دکتر عبدالله بهرامی در مراسم نکوداشت نیک اندیشان عرصه توسعه سلامت در مشهد افزود: در این راستا مددکاران در صورت تشخیص، خانواده بیمار را در طول درمان مورد حمایت قرار می دهند.
وی اظهار داشت: هزینه این طرح از محل کمک های خیرین و نیکوکاران پرداخت می شود.
وی گفت: به منظور انجام امور خیریه، مددکاران را سازماندهی کرده و با تفویض اختیارات بیشتر برای تاثیر گذاری آنان اقدام کرده ایم.
وی ادامه داد: اورژانس عدالتیان با 12 هزار زیربنا از محل امور خیریه ایجاد شده که روزانه 800 مراجعه کننده دارد.
وی افزود: برای همراهان بیمارانی که به مدت طولانی نیاز به بستری شدن دارند، همراه سرا ایجاد شده تا مشکل اسکان آنان نیز رفع گردد.
دکتر بهرامی اظهار داشت: قسمت هایی از بیمارستان به صورت رایگان در اختیار برخی افراد قرار داده شده تا روزانه چهار نوبت از همراهان بیمار در همراه سراها پذیرایی کنند.
وی افزود: در صدد هستیم شورای مشارکت مردمی را در کل استان گسترش داده و گروه خیرین را با پنج هزار عضو تشکیل دهیم.
وی ادامه داد: گروه بانوان حامی نیز شورایی است که در بیمارستان امام رضا (ع) تشکیل شده و با بررسی پرونده های بیماران بی بضاعت، آنان را از کمک های خیرین بهره مند می کند.
دکتر بهرامی گفت: برای بیمارانی همچون بیماران ام.اس، دیابتی و روانی نیز که باید تا آخر عمر دارو مصرف کنند ماهیانه تا یک میلیون 500 هزار ریال اهدا می شود.
وی اظهار کرد: تمام این اقدامات نیکوکارانه را از فیوضات وجود با برکت حضرت امام رضا (ع) در شهر مشهد می دانیم.
داریوش ارجمند، هنرپیشه عرصه سینما و تلويزیون نیز در این مراسم گفت: کار دولت رفع موانعی است که در امر خیر رسانی خیرین اخلال ایجاد می کند.
وی افزود: خیرین عصاره این پیام اخلاقی ایران به سازمان ملل هستند که وقتی یک عضو را در درد می بینند، بی قرار می شوند.
وی اظهار کرد: توصیف کار خیرین را نمی توان با الفاظ بیان نمود و خداوند بخشنده این صفت خود را به خیرین هدیه داده است.آخرین اخبار