بهره برداري از طرح بازسازي بخش ارتوپدي و آغاز ساخت درمانگاه اورژانس بيمارستان شهيد کامياب مشهد +فیلم

  • PDF

در راستاي اجراي برنامه تحول نظام سلامت، بخش ارتوپدي-جراحي مرکز سوانح امدادي شهيد کامياب از مراکز زير پوشش دانشگاه علوم پزشکي مشهد به بهره برداري رسيد.

به گزارش وب دا،در مراسم بهره برداري از اين طرح جمعي از معاونين و مديران، شهردار منطقه هفت و جمعي از اعضاي هيات علمي نيز حضور داشتند.

مدير مرکز سوانح امدادي شهيد کامياب اظهار داشت: اين طرح در راستاي اجراي بسته هتلينگ برنامه تحول نظام سلامت، ارتقاء خدمات و افزايش رضايت مندي در مدت شش ماه به اجرا در آمده است.

دکتر ملکي با بيان اينکه براي اجراي اين طرح بيش از 8 ميليارد ريال هزينه شده است خاطر نشان کرد: اين بخش در قالب 60 تخت بستري، دو اتاق VIP باز راه اندازي شده و  در اجراي آن از آخرين استانداردهاي مورد تاييد وزارت بهداشت استفاده شده است.

وي بهسازي کامل زير ساختهاي بخش، تعويض تمامي تجهيزات و لوازم اتاق هاي بستري، و اصلاح نماي ظاهري را از جمله اقداماتي برشمرد که در اين بخش به اجرا در آمده است.

مدير مرکز سوانح امدادي شهيد کامياب مشهد افزود: قرار است در اين بخش بيماران، جراحي عمومي، عروق، جراحي فک و صورت‌،ent و ارتوپدي بستري و خدمات دريافت کنند.

دکتر ملکي با بيان اينکه طرح بازسازي و بهسازي بخش هاي بستري به صورت دوره اي در تمامي بخش هاي اين مرکز اجرا مي شود خاطر نشان کرد: پس از اجراي اين طرح، کار بازسازي بلوک زايمان اين مرکز آغاز خواهد شد.

آغاز ساخت درمانگاه اورژانس بيمارستان شهيد کامياب

وي همچنين از آغاز ساخت درمانگاه اورژانس بيمارستان شهيد کامياب خبر داد و اظهار داشت: اين طرح در زميني به مساحت سه هزار و 500 متر مربع از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درآمدهاي اختصاصي اين مرکز ساخته مي شود.

مدير مرکز سوانح امدادي شهيد کامياب مشهد مدت اجراي اين طرح را 18 ماه اعلام کرد و گفت: درمانگاه اورژانس اين مرکز قرار است با هزينه اي بالغ بر 50 ميليارد ريال ساخته شود.

آخرین اخبار