کادر درماني بيمارستان طالقاني براي بهبودي قاري قرآن تمام تلاش خود را دارند

  • PDF

رييس مرکز آموزشي پژوهشي درماني طالقاني از مراکز زير پوشش دانشگاه علوم پزشکي مشهد با اشاره به بستري شدن يکي از قاريان ممتاز کشور در اين مرکز اظهار داشت: پرسنل و کادر درماني اين مرکز براي بهبودي قاري قرآن تمام تلاش خود را دارند.

به گزارش وب دا، دکتر احسان سلطاني در گفتگو با واحد خبر وب دا با اشاره به اينکه حميد رضا عباسي يکي از قاريان ممتاز کشورمان به علت سانحه رانندگي در اين مرکز بستري شده است خاطر نشان کرد: در حال حاضر وي به دليل شکستگي و خونريزي قاعده جمجمه در کما قرار دارد.

وي خاطر نشان کرد: بر اساس بررسي هاي انجام شده از سوي متخصصين جراحي مغز و اعصاب، اين بيمار به دليل نوع شکستگي نيازي به عمل جراحي ندارد و بايد با صبر و حوصله سير بهبودي دنبال شود.

رييس مرکز آموزشي پژوهشي درماني طالقاني با بيان اينکه سطح هوشياري اين بيمار از دو روز قبل تا کنون تغييري نداشته است خاطر نشان کرد:حميد رضا عباسي از شب گذشته به دليل نوع شکستگي و ضربه اي که به سرش وارد شده دچار تب شده که قابل توجيه است.

گفتني است: بر اثر سانحه رانندگي بامداد نهم دي ماه در محور سبزوار –نيشابور، آقاي حميد رضا عباسي يکي از قاريان برجسته کشورمان دچار تروما و براي ارائه خدمات درماني تخصصي به بيمارستان طالقاني مشهد منتقل شد.


آخرین اخبار