24 تخت ويژه تا پايان امسال در بيمارستان قائم(عج) مشهد راه اندازي مي شود

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکي مشهد از راه اندازي 24 تخت ويژه تا پايان امسال در مرکز آموزشي پژوهشي درماني قائم(عج) خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر مدقق در حاشيه مراسم بهره برداري از پروژه بهسازی و بازسازی اتاق های دستیاران پزشکی اظهار داشت: پروژه بخش مراقبتهاي ويژه ICU بيمارستان قائم(عج) به سرعت در حال اجراست و انتظار مي رود تا پايان امسال به بهره برداري برسد.

وي با بيان اينکه به منظور ارائه خدمات مطلوب به مجاوران و زائران بارگاه منور حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) اقدامات متعدد عمراني و توسعه اي در بيمارستان قائم(عج) در حال اجراست خاطر نشان کرد: بهسازي و بهره برداري از بخش اورژانس اطفال، بخش پشتيبان اعصاب، بهسازي تاسيسات و لنژري مرکز، بخش پشتيبان اورژانس داخلي ، اتاق عمل جراحی اعصاب و روان از جمله طرحهايي است که در اين مرکز در حال اجراست.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکي مشهد همچنين با اشاره به پروژه بهسازی و بازسازی اتاق های دستیاران پزشکی اظهارداشت: اين طرح در قالب 24 اتاق دستيار پزشک و در راستاي برنامه تحول نظام سلامت با سرعت تمام و در مدت 50 روز به اجرا در آمد و تمامي اقدامات زير بنايي و تجهيزاتي نيز در آن اجرا شد  و در حال حاضر آماده استفاده پزشکان است.

آخرین اخبار