بخشنامه معاونت توسعه در خصوص پرداخت مطالبات کارکنان

  • PDF

معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي مشهد با اعلام اینکه تمامی بدهی های واحدها در سال 1394 باید تسویه و پرداخت گردد، از تمامی مدیران خواست اسناد مربوط را حداکثر تا 15 اسفند به مدیریت امور مالی دانشگاه ارسال نمایند.

 

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسين بحريني طوسی با صدور بخشنامه ای فوری به شماره 636583 مورخ 18 بهمن 1394 ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از تمامي مدیران واحدها خواسته است تمامی بدهی کارکنان (تحت هر عنوان)، بدهی مربوط به قرارداد با شرکت های طرف قرارداد تاسیساتی ، آشپزخانه ، فضای سبز و حمل و نقل تا پایان بهمن ماه 1394، بدهی آبونمان حاملهای انرژی تا پایان سال جاری، بدهی مربوط به قرارداد رانندگان بخش خصوصی تا پایان اسفندماه را در اسرع وقت تسویه و پرداخت نمایند.

دکتر بحرینی ضمن تاکید بر پرداخت سریع مطالبات و تنظیم اسناد هزینه ثبت شده آورده است:شایسته است مدیران اسناد مربوطه را حداکثر لغایت پانزده اسفندماه سال جاری به مدیریت امور مالی دانشگاه ارسال تا پس از بررسی و برآورد اعتبار مورد نیاز ،اعمال حساب و به آن واحد پرداخت گردد.

همچنین وی اعلام نمود کلیه بیمارستانهای تابعه دانشگاه موظفند که اسناد پرداختی مبتنی بر عملکرد ( قاصدک) لغایت شهریور 94 را ظرف ده روز آینده رسیدگی نموده و جهت پرداخت به ذیحسابی دانشگاه ارائه نمایند.

آخرین اخبار