همزمان با مراسم آغاز سال جدید، استقرار اورژانس 115 در حرم مطهر رضوی

  • PDF

به منظور پوشش مراسم آغاز سال جديد و سخنراني مقام معظم رهبري، گروههاي اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکي مشهد در حرم مطهر حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) و مسیرهای منتهی به مضجع شریف آن حضرت مستقر می شوند.

 

 

به گزارش وب دا ، مدير حوادث و فوريتهاي پزشکي دانشگاه علوم پزشکي مشهد گفت: به منظور ارائه خدمت به زائران و مجاوران امام رضا(ع) 25 دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتورآمبولانس در حرم مطهر رضوی، ورودی های حرم مطهر و مسیرهای منتهی مستقر می شوند.

دکتر وفایی نژاد خاطر نشان کرد: بر این اساس از عصر امروز(29 اسفند) 5 دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتورآمبولانس در ورودی های حرم مطهر رضوی شامل باب الجواد، باب الرضا(ع)، بست طبرسی، بست شیرازی و بست نواب صفوی مستقر می شوند.

وی گفت: همچنین ده دستگاه آمبولانس از صبح فردا تا پایان سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم رضوی و ده دستگاه آمبولانس دیگر نیز در مسیرهای منتهی به حرم مطهر مستقر می شوند.

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: به منظور ارائه خدمات سریع و مناسب در مواقع نیاز، 5 تیم پزشکی همزمان با مراسم آغاز سال جدید و سخنرانی مقام معظم رهبری در رواق های مبارکه امام خمینی (ره) و دارالمرحمه مستقر می شوند.

دکتر وفایی نژاد تاکید کرد: همچنین تمامی پایگاههای اورژانس 115 مستقر در دیگر نقاط شهر نیز برای ارائه خدمت در مواقع نیاز با تمام توان عملیاتی در آمادگی کامل هستند.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی تمامی مراکز اورژانس بیمارستانها از جمله بیمارستان امام رضا(ع) ، شهید هاشمی نژاد ، دکتر شیخ ، شهید کامیاب ، در آمادگی کامل هستند و ستاد هدایت و مرکز بحران دانشگاه نیز آماده ارائه خدمات است .