بازديد مسئولین ستاد خدمات سفر از مراکز توانبخشي جانبازان و فتح المبين

  • PDF

دبیر ستاد خدمات سفر به اتفاق مدیر امور تعالی بیمارستانها از مرکز توانبخشی جانبازان و فتح المبین به مناسبت آغاز سال نو بازدید کرد.

به گزارش وبدا، در پنجمين روز از ايام نوروز دبير ستاد خدماتت سفر و مدير امور  تعالي بيمارستانها  از مراکز توانبخشي جانبازان و فتح المبين بازديد کردند.

در بازديد از مرکز توانبخشي جانبازان واقع  در پارک ملت مشهد اعضاء  ستاد خدمات سفر ضمن تبريک عيد نوروز به جانبازان 8 سال دفاع مقدس مشکلات درماني آن ها را مود بررسي قرار دادند. در بازديد از مرکز توانبخشي فتح المبين نیز طی جلسه اي با حضور مدير مرکز موضوعات درمانی مددجویان مورد بررسی قرار گرفت.

مدير مرکز توانبخشي فتح المبين گفت: در اين مرکز 400 دختر مددجو که بيشتر از اقشار  مستضعفند و داراي مشکلات حرکتي و ذهني هستند نگهداری می شوند.

شيرازي نيا ضمن اشاره به هزینه بالای نگهداری مددجویان گفت: هر مددجو ماهيانه حدود 12 ميليون ريال هزينه دارد که از مجموع هزينه هاي مرکز، 25 درصد آن توسط اداره کل بهزيستي و 75 درصد مابقي با کمکهاي خيرين تأمين ميشود.

وي ضمن قدردانی از حمایت مستمر خیرین از مددجویان این مرکز ، خواستار همت نیک اندیشان برای تامین اقلام دارویی و خدمات درمانی معلولان ذهنی  و حرکتی شد.

در پايان دکتر احتشام فر دبير ستاد خدمات سفر و دکتر طالبي مدير امور  تعالي بيمارستانها از قسمتهاي مختلف مرکز از جمله درمانگاه، کارگاه صنايع دستي و هنري، اتاق سرود بازديد نمودند.

دکتر احتشام فر با عبادت خواندن فعاليت پرسنل  درمرکز فتح المبين اظهار داشت، اين افراد قسمت بيشتري از زندگي خود را همراه مددجويان سپری می کنند و از این خدمت  راضی هستند ، وی برای همه کارکنان سلامتی و استمرار خدمات را از خداوند خواستار شد.

 

آخرین اخبار