استاندار خراسان رضوی از اورژانس بیمارستان های قائم(عج) و امدادی مشهد مقدس بازدید کرد

  • PDF

استاندار خراسان رضوی از اورژانس، بخش های تخصصی مختلف و طرح های توسعه بیمارستان های قائم(عج) و امدادی شهید کامیاب مشهد مقدس بازدید کرد.

به گزارش وبدا، علی رضا رشیدیان در حاشیه این بازدیدها که با هدف ارزیابی روند خدمت رسانی به بیماران و فعالیت پرسنل بیمارستان ها در هفتمین روز از تعطیلات نوروز انجام شد، گفت: یکی از اصلی ترین دغدغه شهروندان دریافت خدمات درمانی است.

وی با بیان اینکه لزوم توجه به ارائه امکانات مناسب درمانی به بیماران به ویژه در ایام تعطیل ضروری است، افزود: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تمام ایام سال بی وقفه به فعالیت های بهداشتی و درمانی برای رفاه حال زائران و مجاوران حریم رضوی پرداخته است.

استاندار خراسان رضوی ضمن قدردانی از خدمات کارکنان، اظهار داشت: طرح های توسعه و بازسازی قسمت های فرسوده بیمارستانی در تمام شهرستان های استان برای ارتقا خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان با جدیت دنبال می شود.

رشیدیان رضایت خاطر بیماران از خدمات دریافتی در بیمارستان ها را بزرگترین پاداش پرسنل آن دانست و ابرازامیدواری کرد: با بهره گیری از امکانات موجود زمینه برای فعلیت یافتن ظرفیت های استان در زمینه خدمات درمانی بیش از پیش فراهم شود.

گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی در این بازدیدها با بیماران در رابطه با نحوه دریافت خدمات و با پرسنل بخش ها گفتگوی صمیمانه کرد.

 

آخرین اخبار