مصدومیت تکنسین اورژانس 115 مشهد

  • PDF

بدنبال خدمت رسانی به مصدومین  سانحه رانندگی عصر دیروز تکنسین مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی مشهد دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش وبدا پس از وقوع این سانحه ،مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی مشهد با اعزام  ۲ دستگاه آمبولانس به همراه هلی کوپتر اورژانس هوایی مشهد جهت انتقال مصدومین اقدام کرد.

‏‏به گزارش وبدا در حین انتقال مصدومین سانحه در هنگام حضور بالگرد اورژانس هوایی به علت شدت باد و جداشدن یکی از قطعات خود روی پراید ، باعث مصدومیت تکنسین اورژانس 115 مشهد شد.

شهرام طاهرزاده رئیس اداره حوادث مشهد در مصاحبه با وبدا اعلام کرد عصر دیروز  در کیلومتر ۵ محور میامی - مشهد واژگونی یک دستگاه پراید به مرکز پیام اورژانس خراسان رضوی اعلام شد و به سرعت ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. با رسیدن آمبولانسهای زمینی مشخص شد یکی از سرنشینهای این خودرو جان خودرا ازدست داده است و 3 سرنشین دیگر به شدت صدمه دیده اند و لذا برای انتقال سریع مصدوم به مرکز فوریتهای اورژانس 115 اعلام و درخواست بالگرد اورژانس هوایی شد. با انجام هماهنگی لازم به سرعت بالگرد به محل حادثه اعزام شد و 3مصدوم دیگر توسط آمبولانس زمینی در محل حادثه تحویل و به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند.

شهرام طاهرزاده در ادامه در تشریح وضعیت مصدوم تکنسین اورژانس 115 گفت: به علت شدت باد حاصله از فرود بالگرد 115 کاپوت خودرو واژگون شده به ناحیه سر و گردن همکار تکنیسین مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آقای کریمی اصابت کرد که البته به سرعت به بیمارستان منتقل و در حال حاضر حال عمومی وی رضایت بخش است . وی افزود دکتر وفایی نژاد با حضور در بیمارستان امدادی شهید کامیاب ضمن عیادت از این همکار از نزدیک روند درمان ایشان را پیگیری نمودند.

 

آخرین اخبار