بهره برداری از طرح گسترش و بازسازی کلینیک ویژه بیمارستان قائم(عج)مشهد+ فیلم

  • PDF

طرح گسترش و بازسازی کلینیک ویژه بیمارستان قائم (عج) مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد طی سخنانی در مراسم افتتاح این طرح گفت: طرح گسترش و بازسازی کلینیک ویژه بیمارستان قائم(عج) مشهد با هدف ارتقای کیفیت خدمات درمانی و تشخیصی ارائه شده به بیماران در کمتر از یک ماه انجام شده است.

دکتر مصطفی مهرابی بهار افزود: اجرای طرح مزبور با هزینه ای معادل سه میلیارد و500 میلیون ریال و بدنبال بازدید و توصیه استاندارخراسان رضوی از بیمارستان قائم(عج)  مشهد برای خدمات رسانی بهتر صورت گرفته است.

وی بیان کرد: کلینیک ویژه بیمارستان قائم (عج) مشهد که از درمانگاههای مختلفی تشکیل شده، در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع، شامل 66 اتاق می باشد که با توسعه آن 250 متر به فضای زیر بنای این مرکز افزوده شده است.

دکتر مهرابی بهار خاطر نشان کرد: کاهش زمان انتظار بیمار، پذیرش مرکزی از طریق اینترنت، سیستم اطلاع رسانی مانیتورینگ، چیدمان درمانگاهها با رویکرد جدید و ایجاد خدمات سرپایی پرستاری تفکیک شده مردان و زنان از جمله ویژگیهای این طرح به شمار می رود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: در حال حاضر 140 پزشک متخصص و فوق تخصص در تمامی رشته های پزشکی به بیماران در کلینیک ویژه بیمارستان قائم خدمات ارائه می دهند.

بیمارستان قائم (عج) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد با قدمت حدود 50 سال و دارای 825 تخت فعال، یکی از دو بیمارستان بزرگ آموزشی بیمارستان این دانشگاه محسوب می شود.