معاون درمان دانشگاه، پرداختهای مبتنی بر عملکرد امسال منظم می شود

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اجرای برنامه پرداخت مبتنی بر عملکرد از سال گذشته اظهار داشت: در سال جاری تلاش می شود که پرداخت ها به صورت منظم و ماهانه انجام شود.

به گزارش وب دا، دکتر مدقق با بیان اینکه بر اساس برنامه های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت از سال گذشته شیوه پرداخت ها در بیمارستانهای زیر پوشش دانشگاه تغییر یافت و به شکل مبتنی بر عملکرد شد اظهار داشت: ایجاد زیر ساختهای نرم افزاری و آموزش نیروها موجب ایجاد تاخیر در پرداخت ها شد که در سال جاری تا حدود زیادی اقدامات زیر ساختی به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه کمبود در منابع مالی و تاخیر در پرداخت مطالبات از سوی سازمان های بیمه گر از دیگر مشکلات در زمینه پرداخت ها به شمار می رود خاطر نشان کرد: در سال جاری رییس دانشگاه قول مساعد داده است که حمایتهای لازم را در این زمینه داشته باشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه به تمامی بیمارستانهای زیر پوشش اعلام شده است که مستندات مربوطه را تا 25 فروردین به معاونت ارسال کنند و از ماه آینده حداکثر تا بیستم هر ماه ارسال شود اظهار داشت: مسئولان بیمارستانها باید تلاش کنند که مدارک و مستندات را در زمان مقرر به معاونت ارسال کنند تا بتوان مبالغ به صورت منظم پرداخت شود.

دکتر مدقق از مسئولان بیمارستانها خواست که لیست عملکرد پزشکان و پرسنل بیمارستانها را نیز به صورت ماهانه در قالب صورتحساب به آنان ارائه دهند تا افراد از عملکرد خود در ماه مطلع شوند و ابهامی در این زمینه پیش نیاید.

وی گفت: تلاش می شود که علاوه بر پرداخت منظم و ماهانه، پرداخت های عقب مانده از سال گذشته نیز کاهش یابد.

آخرین اخبار