000440.jpg - 5.74 kBمدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فراخوان پذیرش دانشجوی پسا دکترا در این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: این فراخوان  با حمایت مالی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه به منظور پذیرش 31 دانشجو در  فیلد های تحقیقاتی گوناگون برگزار می شود.

دکتر خلیل آبنوس در گفتگو با وب دا حاطر نشان کرد: داشتن مدرك دكتري تخصصي (Ph.D.) مورد قبول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري كه بيش از یک سال از تاريخ اتمام تعهدات قانونی و یا سه سال از تاریخ اخذ مدرك Ph.D. نگذشته باشد، داشتن حداقل سه مقاله اصیل علمي پژوهشی دارای DOI  و نمایه شده ISI بعد از تاریخ شروع به تحصیل به عنوان دانشجوی Ph.D. و به عنوان نویسنده اول یا مسئول، برخورداري از صلاحيت‌هاي عمومي و عدم منع قانوني برای فعالیت به عنوان دانشجو و انتخاب یکی از اساتید واجد شرایط جدول اعلام نیاز از جمله شرایط پذیرش داوطلبان به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه ارائه یک مقاله اصیل پژوهشی به عنوان نویسنده اول یا مسئول نمایه شده در ISI با ضریب تاثیر 10 و بالاتر می‌تواند جایگزین دو مقاله از سه مقاله اصیل علمي پژوهشی  داوطلب شود افزود : داشتن دو مقاله اصیل پژوهشی نمایه شده در Pubmed یا ESCI به عنوان نویسنده اول یا مسئول در سه سال اخیر، دو مقاله مروری/ مرور نظامند و متا آنالیز نمایه شده در ISI به عنوان نویسنده اول یا مسئول در سه سال اخیر و یا ارائه یک ثبت اختراع معتبر خارجی در (US patent, European patent) می تواند جایگزین یکی از سه مقاله اصیل علمي پژوهشی دارای DOI  و نمایه شده ISI شود.

علاقمندان به شرکت در دوره مذکور می توانند در صورت داشتن شرایط احراز، مستندات و مدارک لازم را اتا 12 شهریور به همراه نام استاد مربوطه به نشانی رایانامه Ramresearch @ mums.ac.ir   ارسال نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی به ( اینجامراجعه نمایند .

 

 

خبرهای روز

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image