بانوان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مسابقات ورزشی تیمی و انفرادی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرای منطقه 5 کشور مؤفق به کسب 3 عنوان برتر تیمی و انفرادی در رشته‌های والیبال و آمادگی جسمانی شدند.

همزمان با ایام هفته سلامت مسابقات ورزشی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور در رشته‌های والیبال، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز و دارت به میزبانی خراسان رضوی در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد.

در این دوره نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی مشهد مؤفق به کسب یک رتبه برتر تیمی در رشته والیبال و 2 رتبه برتر انفرادی در رشته آمادگی جسمانی شدند.

در همین خصوص با نسرین محمودی‌فر، نفر دوم مسابقات آمادگی جسمانی و فاطمه شاکری نفر سوم این مسابقات و عضو تیم قهرمان در رشته والیبال به گفت‌وگو پرداختیم که حاصل آن را در ادامه می‌خوانید؛

*کسب رتبه دوم رشته آمادگی جسمانی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور در اولین دوره حضور در این مسابقات

نسرین محمودی‌فر، نفر دوم مسابقات آمادگی جسمانی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور، اظهار کرد: در رشته آمادگی جسمانی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور حائز رتبه دوم انفرادی و تیمی منطقه‌ای در گروه سنی 45 تا 50 شدم.

وی بیان کرد: منطقه 5 کشور شامل 7 استان خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، یزد، سمنان و کرمان بوده و در این دوره از مسابقات نمایندگان تمامی این استان‌ها حضور داشتند که نفرات سوم گروه سنی 25 تا 30 سال، دوم 35 تا 40 سال، اول 40 تا 45 سال، دوم 45 تا 50 سال و سوم بالای 50 سال از خراسان رضوی بودند، ضمن اینکه این استان مؤفق به کسب رتبه دوم تیمی این مسابقات شد.

نفر دوم مسابقات آمادگی جسمانی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور با بیان اینکه تمام تلاشم این بود که به مرحله کشوری این رویداد ورزشی راه یابم، خاطرنشان کرد: طبق قانون مسابقات تنها نفرات اول هر گروه سنی به مرحله کشوری راه می‌یابند و در صورتی که نتوانند حضور یابند نفرات دوم به عنوان جایگزین اعزام می‌شوند، میزبان مرحله کشوری امسال چالوس است که این مسابقات در فصل تابستان برگزار می‌شود.

محمودی‌فر اضافه کرد: پیش از مرحله منطقه‌ای مراحل شهری و استانی برگزار شد و از خراسان رضوی 6 نفر به این مرحله راه یافتند که 3 نفر علوم پزشکی مشهد، 2 نفر از آموزش و پرورش و یک نفر شهرداری مشهد بودند و یکی از نمایندگان خراسان رضوی که تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی مشهد بود با توجه به کسب عنوان قهرمانی منطقه به مرحله کشوری راه یافت.

وی با ذکر این نکته که برای اولین بار بود که در مسابقات آمادگی جسمانی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی شرکت کردم، تأکید کرد: با وجود آنکه سابقه حضور در این رویداد ورزشی را نداشتم مؤفق به کسب رتبه دوم منطقه‌ای شدم و در تلاش هستم که در دومین حضورم در این دوره از مسابقات رتبه اول منطقه را کسب کنم و به مرحله کشوری راه یابم.

*راهیابی تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مرحله کشوری مسابقات ورزشی شاغلان در دستگاه‌های اجرایی

همچنین فاطمه شاکری، دیگر نماینده دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته‌های والیبال و آمادگی جسمانی مسابقات ورزشی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور هم گفت: من مسابقات ورزشی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور در گروه سنی 20 تا 25 سال آمادگی جسمانی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور حائز کسب رتبه سوم انفرادی و دوم تیمی شدم.

وی افزود: این مسابقات در ایام هفته سلامت در سالن شهید بهشتی مشهد با حضور تیم‌های استان‌های منطقه 5 کشور و به میزبانی خراسان رضوی برگزار شد.

عضو تیم قهرمان در رشته والیبال و نفر دوم رشته آمادگی جسمانی مسابقات ورزشی بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی منطقه 5 کشور با اشاره به اینکه من سابقه در مسابقات ورزشی دانشگاهی در گروه دانشجویی را داشتم، بیان کرد: در سال 1398 در المپیاد دانشجویی کشوری در رشته والیبال مؤفق به رتبه اول مسابقات شدیم و امسال برای اولین بار در گروه کارکنان در رشته‌های والیبال و آمادگی جسمانی شرکت کردم که در آمادگی جسمانی رتبه سوم و در والیبال رتبه اول منطقه را کسب کردیم.

شاکری تصریح کرد: مرحله کشوری مسابقات کارکنان در تابستان امسال در چالوس برگزار می‌شود درصدد کسب عنوان قهرمانی کشور هم هستیم و با وجود توانایی بالای بازیکنان تیم رسیدن به این عنوان دور از دسترس نیست، ضمن اینکه در تلاش هستم تا در مسابقات سال آینده آمادگی جسمانی هم حائز کسب رتبه اول شوم و به مرحله کشوری این رویداد ورزشی راه یابم.

وی با بیان اینکه مسابقات باتوان در تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، والیبال و دارت در گروه‌های سنی 20 تا 25 سال، 25 تا 30 سال، 30 تا 35 سال، 35 تا 40 سال، 40 تا 45 سال، 45 تا 50 سال و بالای 50 سال برگزار شد، خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این دوره از مسابقات در هر 4 رشته نماینده داشت و مؤفق به کسب یک رتبه برتر تیمی و 2 رتبه برتر انفرادی شد.

 

 

0177.jpg - 91.61 kB

0178.jpg - 73.24 kB

خبرهای روز

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image