مسابقات جام رمضان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته های فوتسال و والیبال با معرفی برترین های هر رشته به کار خود پایان داد.

به گزارش وب دا، جام رمضان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور 19 تیم در رشته والیبال و 34 تیم در رشته فوتسال برگزار شد که در نهایت در رشته فوتسال، بیمارستان امام رضا(ع) رتبه نخست، شبکه های بهداشت و درمان کلات و فریمان مقام های دوم و سوم و بیمارستان شهید هاشمی نژاد به مقام چهارم دست یافت.

همچنین کاپ اخلاق این مسابقات به مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعلق گرفت.

در رشته والیبال نیز، اورژانس 115 رتبه نخست، شبکه بهداشت و درمان تایباد رتبه دوم، بیمارستان امام رضا(ع) رتبه سوم و شبکه بهداشت و درمان قوچان رتبه چهارم را کسب کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این مسابقات در گفتگو با وب دا اظهار کرد: توسعه ورزش های قهرمانی و همگانی در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته و در قالب بسته های هشت گانه رفاهی پرسنل دانشگاه به این مهم توجه شده است.

دکتر محمد وجدانی تصریح کرد: در این راستا ساخت سالن های ورزشی در واحدهای زیر پوشش اجرایی خواهد شد تا فرهنگ ورزش عمومی در میان پرسنل دانشگاه بیش از پیش ایجاد شود.

وی خاطر نشان کرد: همچنین برای بانوان شاغل در دانشگاه نیز ایجاد سالن های سرپوشیده ورزشی و توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی پیش بینی شده است تا بتوان در مسیر ارتقاء سلامت و شادابی کارکنان گامی موثر برداشت.

14.jpg - 93.93 kB

15.jpg - 101.28 kB

13.jpg - 99.71 kB

12.jpg - 103.99 kB

خبرهای روز

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image