041.jpg - 10.35 kBمدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از طراحی و تدوین بسته های رفاهی ویژه پرسنل دانشگاه  خبر داد.

دکتر امیر پرویز توسلی در گفت و گو با وب دا با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه های اصلی رئیس دانشگاه توجه بیشتر به امور رفاهی کارکنان است خاطر نشان کرد: در راستای ارتقای سطح خدمات رفاهی و اهمیت موضوع؛  برنامه هایی در قالب بسته های رفاهی همچون توسعه ، تنوع  و تعدد اماکن و فضاهای اقامتی، سیاحتی و گردشگری، معیشتی ، ورزشی، بیمه ای، تسهیلات بانکی در حال طراحی، تدوین و اجراست.

وی افزود: به منظور تکریم مدافعان سلامت، تسهیلاتی بانکی در قالب " کیف پول اعتباری" در حال اجراست که در فاز اول جهت 6 هزار نفر از پرسنل شاغل با اولویت ثبت نام تا میزان 60 درصد خالص دریافتی ماهیانه از این خدمت رفاهی با بازپرداخت بدون کارمزد و یا شرایط تقسیطی (3 تا 5 ماه با کارمزد 2 تا 3 درصد) استفاده خواهند کرد.

مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به امکانات و قابلیت های این کیف پول اظهار کرد: پرسنل دانشگاه  می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی مدیریت پشتیبانی به نشانی (اینجا) از خدمات رفاهی و شرایط استفاده از ان اطلاع یابند.

خبرنگار: مجید اعلمی 

خبرهای روز

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image